МРТ: для кого і навіщо?

МРТ: для кого і навіщо
МРТ: для кого і навіщо?

Одним із найбільш ефективних методів вважається МРТ (магніто-резонансна томографія). Це один із кращих і точних методів діагностики патології у м’яких тканинах організму.

МРТ – це сучасний високотехнологічний спосіб діагностики, який дозволяє заглянути всередину людського організму і виявити цілий ряд захворювань, включаючи онкологічні. Найголовніше, що цей метод може застосовуватися на ранніх стадіях захворювання, коли лікування ефективне.

Процедура безболісна, однак супроводжується сильним шумом. До речі, для того щоб пройти магнітно-резонансну томографію, пацієнту не потрібна спеціальна підготовка. Він може продовжувати застосовувати будь-які лікарські препарати, не обмежувати себе в їжі та питві, а також проходити інші медичні процедури. Єдине, при обстеженні органів малого таза потрібно заздалегідь подбати про наповнення сечового міхура.

Протипоказання для проходження МРТ

Заборонено проходити магнітно-резонансну томографію при наявності встановленого кардіостимулятора, різних металевих імплантатів і металевих осколків у тілі. У той же час відносними протипоказаннями вважаються інсулінові насоси, нервові стимулятори, різні неферомагнітні імплантати і протези, вагітність, клаустрофобія і необхідність у фізіологічному моніторингу.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *