Ми проти війни

Кікабідзе: «Я – українець. Був би на 20 років молодшим, я б воював за Україну. Я добре стріляю»

Кікабідзе: «Я – українець. Був би на 20 років молодшим, я б воював за Україну. Я добре стріляю»

Грузинський актор, кінорежисер, сценарист і співак Вахтанг Кікабідзе розповів, що грузини дуже підтримують українців у боротьбі проти російських окупантів і що він сам, якби був молодшим, пішов би воювати за Україну.

«Я хочу сказати українцям, що маю таке відчуття, що я в Україні живу. Тому що на вулицях усі ходять з українськими прапорами. Усі!» – сказав Кікабідзе.

Він розповів, що від початку війни майже не спить – постійно дивиться новини про Україну та боїться пропустити важливе, а його родичі, зокрема правнучка, беруть участь у проукраїнських мітингах.

«Вона сказала: «Ввечері не можу прийти, тому що в мене мітинг», – розповів актор.

Кікабідзе побажав українцям мирного та спокійного життя.

«Був би хоча б на 20 років молодшим, я б воював, був би там, в Україні. Я добре стріляю. До речі, і добре ловлю рибу. Сам себе годував би, сам себе захищав би і захищав би Україну. Це я щиро говорю! Я українець за своїми мізками. Я вас дуже люблю всіх, шановні брати і сестри. Бажаю вам щастя, мирного життя з піснею та відновлення країни», – сказав українцям актор.

Кікабідзе наголосив, що йому шкода росіян, але він дуже пишається українцями.

«Я думаю, Україна має перемогти. Варіанта немає. Президент України Володимир Зеленський сказав: «Або ми переможемо, або нас не буде». Такого спротиву світ не пам’ятає. Я говорю свою думку. Нещодавно, коли я писав ролик для України, я сказав: «Ви 100 % виграєте, тому що Бог на вашому боці. Бог! Він усе бачить», – переконаний актор.

Водночас він закликав не звертати уваги на заяви на тему України членів уряду і назвав його «не своїм».

«У нашому парламенті – у мене таке відчуття, що всі вони росіяни, просто переробили прізвища на грузинські. А народ дуже переживає. Дуже!» – сказав актор.

По всій Грузії від початку агресії РФ проводять проукраїнські мітинги, у Тбілісі на них збираються десятки тисяч людей. Водночас керівництво держави, як заявили в опозиції, «б’є Україну ножем у спину», оскільки відмовляється ввести обмеження проти РФ, щоб нібито не спровокувати цим Кремль. 1 березня Президент України Володимир Зеленський відкликав посла України з Грузії – «за перепони для добровольців, які бажають нам допомогти, і за аморальну позицію щодо санкцій».

Жолдак: «Росія розв’язала війну проти моєї Батьківщини – України. Я знімаю своє ім’я режисера з усіх своїх російських спектаклів та опер»

Український театральний режисер Андрій Жолдак знімає своє ім’я, як режисера, з усіх російських опер та вистав.

«Я, Андрій Жолдак, режисер драматичного та оперного театру, свідомо заявляю, що Російська Федерація зі своїм президентом і головнокомандувачем путіним, розв’язала війну проти моєї Батьківщини – України – та проводить знищення і геноцид громадян України, вбиває дітей, жінок та чоловіків, руйнує міста, села і все навколо. Я заявляю, що відтепер я знімаю моє ім’я режисера з усіх своїх російських вистав і опер, і вважаю, що весь цивілізований світ повинен перестати співпрацювати з представниками російської культури, бо ця країна сьогодні є людиноненависницькою і небезпечною для людей та цивілізації», – заявив він.

Режисер підкреслив, що нинішні працівники російської сфери культури також несуть відповідальність за свою країну, за диктатуру в ній та за війну, яку розпочав їхній президент.

«Україна – демократична і вільна – буде незалежною та вистоїть! А мій прогноз, що Російська Федерація почала рух до розвалу і розпаду на багато вільних держав усередині себе, процес зникнення Російської Федерації почався! За нашу і вашу свободу!» – заявив Жолдак.

 «Погляд часу» №12-13.23.03.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *