Миємо вікна без розводів

Чергове миття вікон може зіпсувати настрій багатьом господиням. Але брудні скла виглядають неохайно і пропускають в кімнату менше світла, створюють негативне враження про власника квартири.

Миємо вікна без розводів

Кілька корисних порад від досвідчених господинь і професійних мийників, як помити вікна без розводів, швидко і з хорошим настроєм.

✓ Мити вікна краще в похмурий день, на сонці вони швидко висихають. Ви просто не встигаєте очистити вологе скло, і залишаються розводи.

✓ Оцтова вода додає блиску склу та очищає його до скрипу. Для розчину додайте 3 ст. л. оцту (9 %) на 1 л води.

✓ У просторі між рамами у куточках накопичується бруд, який можна вичистити старою зубною щіткою. Її щетинки діють, як віник, а невеликий розмір дозволить проникнути в щілини.

✓ Пластикові рами з часом жовтіють. Їх можна відбілити за допомогою кальцинованої соди. У літрі води розчинити приблизно 1 скл. засобу, нанести на поверхню (не зачіпаючи гумовий ущільнювач) і залишити на 30 хв., ретельно промити.

✓ Щоб ефект від миття зберігся надовго, обробіть зовнішню частину підвіконня пом’якшувачем для білизни чи поліролем для меблів – поверхня стане ковзкою, краплі води по ній стікатимуть і менше осідатиме бруд.

✓ Натираючи вікна до блиску, надіньте рукавички з нетканого матеріалу – так на склі не залишаться плями від пальців.

Читайте також: Миємо пластикові вікна з оцтом

«Погляд часу» №23-04.06.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *