На чому краще не заощаджувати під час ремонту

На чому краще не заощаджувати під час ремонту
На чому краще не заощаджувати під час ремонту

«УЮТ» №24-2019

Насамперед, потрібно ретельно, у деталях, продумати, що ви хочете отримати по закінченні ремонту, щоб не витрачати даремно час і гроші.

Далі обміряйте приміщення і складіть список матеріалів та зазначте необхідну їхню кількість. Купувати краще все відразу, дізнавшись, де зараз знижки й акції. Перед закупівлею варто також поцікавитися в знайомих, чи немає в когось дисконтної картки в будмагазині.
Беріть стільки, скільки необхідно, без думки «про всяк випадок», а то потім доведеться позбуватися від завалів невикористаного матеріалу.

Світло

Отже, прийміть той факт, що на деяких речах заощадити не просто не вдасться, а категорично не можна. До таких належить електропроводка. Це ваша безпека в буквальному значенні слова: на жаль, пожежі аж ніяк не рідкість і причиною часто стає неякісна або застаріла електропроводка. Свіжий ремонт може зникнути в одну хвилину.
Продумайте, де повинні розташовуватися розетки та вимикачі. Перших завжди не вистачає і, проігнорувавши цей момент, потім роками спотикаєшся через подовжувачі. Не забудьте і про заземлення. Вимикачі краще закуповувати в спеціалізованих магазинах – це річ, якою ви будете користуватися щодня.

Водопостачання

Наступний пункт – каналізація. Мало радості сидіти без води або відшкодовувати збиток сусідам через своє бажання заощадити. Краще, якщо труби будуть пластиковими.
Не варто ігнорувати й сифони. Зрештою, сифон, що тече й часто забивається, доставить вам чимало турбот.

Опалення

Не треба заощаджувати й на системі опалення. Вибирайте гарні радіатори, котли опалення та інше. Сюди ж можна включити й вікна, адже це найбільш вразливе місце.

Підлога, стіни, стеля

Заощадивши на стяжці підлоги, можна отримати горбкувату похилу поверхню, на яку буде неможливо укласти паркет, ламінат, лінолеум або плитку. До того ж, якщо ви пошкодуєте грошей на вирівнювання, доведеться довгі роки любуватися перекособоченими меблями.
Проігнорувавши пункт про висихання стяжки або штукатурки, усі старання зійдуть нанівець.
Махнувши рукою на косі стіни, після закінчення ремонту ви, з високою часткою ймовірності, будете шкодувати, що поскупилися, спостерігаючи криву кімнату. А ще при неправильній обробці стін ваші шпалери, наприклад, можуть сповзти до плінтусів або обзавестися прошарком зі штукатурки, що обсипалася.
Стеля при неякісній обробці може покритися тріщинами, що важко буде ігнорувати.

Головне, про що треба подбати, – це про безпеку вашого житла. Заощадити хочеться завжди, але іноді, пішовши на повідку у своєї ощадливості, виходить собі дорожче.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *