На яку хворобу вказує надмірне потовиділення

Згідно з даними благодійної організації Michael J. Fox Foundation for Parkinson’s Research, постійне потовиділення вказує на ймовірність хвороби Паркінсона.

надмірне потовиділення

Симптоми хвороби Паркінсона розвиваються повільно протягом тривалого часу, і можуть бути викликані пошкодженням нервів у головному мозку.

Медики з’ясували, що одним із найбільш поширених ранніх ознак нейродегенеративного стану є підвищене потовиділення, яке не залежить від рухової активності та спекотної погоди.

«Симптоми хвороби Паркінсона різні, деякі з них важко виявити навіть лікарям. Стан може впливати на мимовільні функції організму. Як ми з’ясували, не можна залишати без уваги підвищене потовиділення, яке триває понад шість місяців», – зазначили фахівці.

Інші загальні ознаки хвороби Паркінсона – це тремор, стійкий гіпертонус м’язів, який зазвичай починається у руці або передпліччі, що трапляється найчастіше тоді, коли верхня кінцівка розслаблена.

У більшості пацієнтів симптоми починають проявляти себе після 50 років. У чоловіків імовірність розвитку захворювання дещо більша, ніж у жінок.

Хвороба Паркінсона має здатність прогресувати, і поступово ці ознаки стають більш вираженими, тому медики рекомендують якомога швидше звернутися за допомогою, якщо ви виявили у себе початкові симптоми хвороби.

«Уют» №20-13.05.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *