На землі є селище, де живуть лише жінки

Ноіва ду Кордейру
На землі є селище, де живуть лише жінки

«Погляд часу» №10-2019

Традиція «жіночого племені» не настільки древня, як у амазонок, описаних древніми авторами, так і войовничими і тим більше дикими цих дам не назвеш.

Єдине, що відрізняє цих «самітниць» від нас із вами, це повна відсутність чоловіків в окрузі.

У Бразилії є селище Ноіва ду Кордейру, яке існує вже понад 100 років. У ньому мешкає близько 600 представниць прекрасної половини людства і їхні діти, вірніше, тільки дочки.

Хлопчики, народжені відлюдниками, живуть із батьками, у декількох кілометрах від населеного пункту.

Вважається, що прабабусею «племені» є якась Марія Сеньєрія де Ліма, яку сто років тому вигнали з рідного села за гріх перелюбство (вона зрадила чоловіку, за якого її віддали з примусу), та ще й прокляли до п’ятого коліна. Нещасна поневірялася у пошуках кращої долі, а потім вирішила побудувати «власний рай» і заснувала містечко, куди пускала всіх представниць прекрасної статі, які потребують притулку. Але з однією умовою: ніяких чоловіків.

У сучасному містечку живуть переважно дами до 35 років, вони заробляють на життя сільським господарством. При них – дочки, а батьки з синами живуть на віддалі від «жіночого раю». Що поробиш – традиція! Щоправда, деяким із них дозволено приїжджати до жінок (дружин і мам) на вихідні.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *