Наче сонечко світить…

Використання яскравих кольорів в інтер’єрі – один із найпростіших способів справити враження на гостей.
Однак у випадку, коли мова йде про невеликі приміщення, потрібно бути акуратним, щоб не переступити за межі.
Якщо яскравих елементів дуже багато – вони «задавлять», якщо занадто мало – будуть непомітними. Як витримати баланс при використанні енергійних відтінків, наприклад, жовтого й зеленого?
Геометрія жовтого
Яскравість жовтого завжди піднімає настрій. Він грає роль кімнатного сонця – навіть коли на вулиці похмуро, вдома завжди буде світло й затишно, особливо якщо доповнити ключові елементи ненав’язливим підсвічуванням.
Даний колір чудово підходить для виділення, а якщо сказати точніше – окреслення зон.
Для додання веселої яскравості підійдуть також жовті стільці, пуфи, вази, невеликі килимки, декоративні подушки. Ну і звичайно, ще більшої теплоти внесуть у приміщення квіти сонячного відтінку. Мабуть, польові в цьому випадку мають перевагу.
Повертаючись до геометрії, додамо, що лаконічні картини з широкими жовтими рамками стануть одними з головних об’єктів уваги. Така рамка може грати чисто декоративну роль, а може й нести в собі практичність. До речі, великі рамки цілком можуть обійтися й без картин – відмінний варіант дизайну з таким рішенням.
Цілісність зеленого
У першу чергу зелений колір асоціюється з природою, тому, оформляючи інтер’єр із використанням його відтінків, слід віддавати перевагу предметам досить великих розмірів.
Ось декілька цікавих варіантів використання зеленого:
♦ повністю пофарбувати одну стіну;
♦ виділити нішу, двері, стіл, тумбу;
♦ вибрати яскраві пуфи й декоративні подушки.
Уточнимо, що зелені предмети не повинні зливатися один з одним. Якщо хочеться чогось справді оригінального, цей природний колір можна подарувати підлозі.
Вдалого вам компонування в інтер’єрі!