Надмірна кількість солі впливає на потенцію

Проблеми з потенцією чоловіків здебільшого виникають у віці старше 40 років. Основними причинами еректильної дисфункції є стрес, ожиріння, куріння, а також проблеми зі здоров’ям – гіпертонія, діабет. Але є й інші фактори способу життя, які можуть погано позначатися на чоловічій потенції.

Надмірна кількість солі впливає на потенцію

Велика кількість солі в їжі. Проблеми з ерекцією можуть відчувати чоловіки, які не мають як такої гіпертонії, але вживають багато солі. Надмірне споживання хлориду натрію ускладнює кровообіг у всьому організмі, включаючи статевий орган.

Погана гігієна ротової порожнини. Чоловіки, які страждають на хронічний пародонтит, схильні до підвищеного ризику розвитку еректильної дисфункції.

Хімічні речовини. На чоловіче здоров’я негативно впливає бісфенол-А (BPA). Цей хімікат здатний впливати на гормональну систему, імітуючи естроген у жінок та пригнічуючи статеві гормони у чоловіків. Він міститься в багатоцільовому твердому пластику, наприклад, у деяких побутових контейнерах для зберігання харчових продуктів, пляшках, харчових упаковках.

Їзда на велосипеді збільшує ризик еректильної дисфункції через пошкодження нервів у тазовому дні та здавлювання артерій, що забезпечують кров’ю статевий орган. До цього порушення схильні чоловіки, які багато годин на тиждень їздять на велосипеді, особливо з пластиковим (а не шкіряним) сідлом.

Обструктивне апное сну. Гучне хропіння, що супроводжується раптовими зупинками дихання під час сну, є характерною ознакою синдрому обструктивного апное сну. Цей розлад уражає значний відсоток чоловіків середнього віку і, як було встановлено, подвоює ризик розвитку проблем з ерекцією.

«Уют» №7-16.02.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *