«Нафтогаз» отримав дозвіл відключати боржників

відключати боржників
«Нафтогаз» отримав дозвіл відключати боржників

Як це позначиться на звичайних українцях?

Газотранспортна компанія «Нафтогаз» отримала право відключати компанії, які постачають населенню опалення, від газу у разі несплати. Нове правило вступає у силу з 1 грудня. За старими правилами «Нафтогаз» не мав права робити таких дій.

Таким чином, із 1 грудня частину населення (незважаючи на те, платять вони за спожиті послуг або теж є боржниками) можуть залишитися без центрального опалення. Це може статися у тому випадку, якщо підприємство-постачальник послуг є боржником перед компанією «Нафтогаз». Зазначимо, що якщо відключать ціле підприємство, то без тепла ризикують залишитися навіть ті споживачі, які справно оплачують усі рахунки по комуналці.

Щоб боржника не відключили від газу, він повинен: погасити 90 % боргу за спожитий газ; підписати з «Нафтогазом» договір реструктуризації боргу.

– Поставки природного газу (надання номінацій) виробнику теплової енергії здійснюється у разі виконання останнім, як мінімум, двох умов: укладення з компанією договору поставки природного газу відповідно до законодавства, а також забезпечення хоча б одного з передбачених Положенням обов’язкових умов щодо розрахунків за використаний природний газ, – підкреслили у компанії «Нафтогаз».

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *