Найчастіші помилки при щоденному макіяжу

Найчастіші помилки при щоденному макіяжу
Найчастіші помилки при щоденному макіяжу

Про найчастіші помилки, які здійснюють жінки, накладаючи щоденний макіяж.

Губи. Занадто яскрава помада робить помітніше дрібні зморшки навколо губ. А якщо часто користуватися суперстійкою, губи почнуть тріскатися. Матова помада при тонких губах візуально робить їх ще тонше.

Правильно. Обводьте губи олівцем на півтону або тон темніше кольору самої помади. Підбирайте світлі, з блиском тони помади: вони освіжають обличчя. Припудрюйте губи перед нанесенням помади – так вона буде довше триматися.

Рум’яна. Не використовуйте яскраві рум’яна на дуже блідому обличчі. Не можна наносити рум’яна тільки на зону щоки, та ще й плоским пензликом.

Правильно. Рум’янитися треба за допомогою великої круглої кисті з м’яким ворсом. Крім щік трохи рум’ян наносьте над бровами ближче до скронь, на шию під лінією скул і над ключицями. Якщо обличчя вузьке, трохи рум’ян наносьте і на підборіддя. Починати рум’янитися треба від середини вушної раковини і до виїмки, яка виходить, якщо втягнути щоки.

Правило: краще недо-, ніж пере …

Тон. Не наносьте тон лише на обличчя, забуваючи про шию. Занадто щільний за текстурою тональний крем підкреслить кожну, навіть найдрібнішу зморшку на обличчі.

Правильно. Тонуйте обличчя до вух і краю скул, а також трикутник на шиї: від підборіддя і до ямочки між ключицями. Використовуйте засоби з легкою текстурою, що збігаються з тоном шкіри. Підбирайте тон окремо на літо і на зиму. Щоб створити ефект засмаги, вибирайте тональний засіб темніше шкіри.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *