Найпоширеніші причини розлучень

Найпоширеніші причини розлучень
Найпоширеніші причини розлучень

Спільне дослідження вчених із двох американських університетів завершилося висновком про те, що фінансові конфлікти відіграють провідну роль у розладі відносин між подружжям і розпаді шлюбів. Головною передумовою для таких конфліктів є марнотратство жінок у шлюбі, переконалися фахівці.

Авторами проекту стали науковці з Університету Брігама Янга та Університету Канзасу: у рамках свого розслідування вони проаналізували дані про 700 сімей. Учені констатували, що найбільш частим приводом для невдоволення з боку подружжя були фінансові претензії.

«90 % жінок і 85 % чоловіків, які брали участь у дослідженні, поскаржилися на фінансові проблеми», – повідомили дослідники.

За словами фахівців, дана проблема притаманна для відносин у парах як із високим, так і з низьким рівнями доходів і незалежно від того, наскільки активно витрачалися гроші.

Примітно, що робота американських дослідників показала: ініціаторами фінансових конфліктів найчастіше виявляються чоловіки.

«Для чоловіків основною причиною виникнення фінансових конфліктів виявлялася наявність дружини, яку вони вважали марнотратною. У жінок ризик таких конфліктів найсильніше підвищувався при наявності чоловіка, який вважав їх марнотратними», – повідомили вчені про виявлену ними закономірність.

Експерти вважають, що при вступі в шлюб зі своїм партнером дуже важливо обговорювати питання витрачання грошей із сімейного бюджету.

У минулому році проведене в США дослідження показало: заробляння великих грошей – руйнівне для шлюбу, так як змушує людей частіше прагнути до соціальних контактів поза родиною, а не всередині неї.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.