Найшвидші автомобілі у світі

Найшвидші автомобілі у світі
Найшвидші автомобілі у світі

«Задавака» №5-2019

Швидкість – це те, що надає впевненість і дає пристойну дозу адреналіну. Подібні емоції людина може відчути, хіба що, під час польоту у космос. Суперкарами захоплюються не тільки чоловіки, а й жінки, причому далеко не всі з них водії, багато – всього лише автолюбителі. Управляти цими розкішними і сильними автомобілями – одне задоволення.

Перше місце за швидкістю серед серійних авто до недавнього часу посідав Bugatti Veyron Super Sport. Його максимальна швидкість – 431 км/год. Дебют даної швидкісної моделі відбувся у 2010-му році.

Після останнього Женевського автосалону пальма першості перейшла до Koenigsegg One:1. Цей автомобіль був представлений шведською компанією Koenigsegg. Він здатний розвинути швидкість 440 км. Автомобіль своїм зовнішнім виглядом підкорює практично кожного. Секретом розробників є виготовлені з вуглецевого волокна полегшені колеса, 5-літровий мотор із парою турбін і передні бічні крила, що сприяють зменшенню опору вітру. Найшвидші автомобілі у світі недоступні будь-якому охочому, їх не зустрінеш в автосалоні чи на автобазарі, а вартість деколи досягає декількох мільйонів доларів…

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *