Напій для вашого здоров’я
Протестуйте себе.
У кожної людини знайдеться багато хвороб. Але якщо ви:
- скаржитеся на частий головний біль;
- схильні до нападів поганого настрою, роздратовані;
- страждаєте закрепами, розладами шлунка;
- мучитеся від болю в суглобах;
- сприйнятливі до інфекційних захворювань;
- швидко втомлюєтеся;
- помічаєте, як рідшає і тьмяніє ваше волосся;
- відчуваєте свербіння шкіри і голови;
- нарікаєте на мозолі і натоптиші;
- особливо чутливі до холоду;
- не маєте надії на свою пам’ять;
- мучитеся з зубами і яснами;
- прокидаєтеся вночі через занімілу руку чи ногу;
- важко засинаєте і часто прокидаєтеся
значить, курс лікування яблучним оцтом у цій ситуації для вас є ідеальним засобом.

Яблучний оцет містить безліч корисних речовин, мінералів, макро- і мікроелементів: наприклад, вітаміни А, В1, В2, В6, С і Е, пектин, яблучну і пантотенову кислоти, а також калій, фосфор, кальцій, магній і мідь. Він благотворно впливає на організм людини, корисний для шкіри, волосся, суглобів, центральної нервової системи та інших органів.
- Калій та магній, в достатній кількості містяться в яблучному оцті, сприяють зміцненню серця і підтримці його м’язового тонусу.
- Яблучний оцет позитивно впливає на організм, відновлюючи і зміцнюючи нервову систему, блокуючи нервові розлади, депресії, безсоння.
- Цей продукт є природним антисептиком, який бореться з вірусами і бактеріями і підтримує організм в період ослаблення імунітету. В результаті дії яблучного оцту імунна система активізує захисну функцію проти стафілококів, стрептококів, пневмококів.
- Антіглікеміческіе властивості яблучного оцту сприяють поліпшенню чутливості до інсуліну і управління рівнем цукру в крові.
- Яблучний оцет зміцнює судини, покращує кровотік, послаблює набряки, попереджає варикоз. Однак при подібних проблемах не варто займатися самолікуванням, щоб хвороба не прогресувала.
- Яблучна кислота нейтралізує харчові отруєння, регулює роботу шлунково-кишкового тракту, допомагає позбутися від запорів. Розведений яблучний оцет сприяє нормалізації травних процесів, усуває симптоми тяжкості в шлунку і нудоти.
- У яблучному оцті присутні речовини, які очищають організм від токсинів. Для проведення детоксикації оцет необхідно розбавляти водою до мінімальної концентрації.
- Бажаючі схуднути використовують в раціоні яблучний оцет, оскільки він сприяє нормалізації обміну речовин, швидко розщеплює жири, а також притупляє відчуття голоду і істотно знижує вагу тіла.
- Ванночки з яблучним оцтом ефективні для шкіри – вони надають їй ефект шовковистості і роблять її більш пружною. До речі, його застосовують для шкіри і в лікувальних цілях, наприклад, при оперізуючий і стригучий лишай, екземі, дерматитах, укусах комах. Це засіб заспокоює і знімає свербіж.
- Якщо помиті волосся обполоснути слабким розчином яблучного оцту, то шевелюра набуває чинності, красу і блиск.
Як приймати яблучний оцет
Для цього необхідно щодня вранці випивати 1 скл. кип’яченої води, в якій розчинені 1 ч. л. оцту і 1-2 ч. л. меду. Напій цей придуманий не вчора – із найдавніших часів ним лікували і попереджали різні захворювання.
Його можна використовувати і як відхаркувальний засіб при застудах.
Пити цей напій слід вранці маленькими ковтками.
Протипоказання
- Яблучний оцет протипоказаний тим, хто страждає циститом і проблемами з нирками.
- Оцет не можна пити людям, що мають проблеми з травною системою. Зокрема, мова йде про виразки.
- Не рекомендується вживати його і людям, що страждають від гепатиту будь-якого ступеня і категорії, цирозом, діабетом, запаленням підшлункової залози і панкреатитом.
Читайте також: Яблучний сидр
«Погляд часу» №19-07.05.2020
Сповіщення: Астрологічний гороскоп на тиждень | Газета "Уют"