Напої, які допоможуть знизити тиск

Вживання цих напоїв допомагає нормалізувати тиск. Серед найбільш корисних – каркаде, буряковий сік, гранатовий сік. Ці напої будуть дуже корисні для людей із гіпертонією. За словами експертів, їхнє постійне використання може допомогти зменшувати кров’яний тиск.

Буряковий сік
Буряковий сік

Сік із буряка дуже корисний для кровоносних судин і серця – його споживання стимулює міотичний кровотік, що робить краще стан не тільки скелетної мускулатури, але і судинної системи. У структурі буряка знаходиться сульфат азотної кислоти. Проникаючи в організм, ця речовина перетворюється в окис азоту, яка розширює артерії, сильно знижуючи тиск.

Буряковий сік не вживається в чистому вигляді, його необхідно розводити водою. Для нормалізації тиску корисно вживати по дві чашки розведеного бурякового соку в день.

Врахуйте:
Свіжоприготований буряковий сік містить дратівливі речовини, здатні спровокувати нудоту і блювоту. Тому не рекомендується вживати його безпосередньо після приготування – спершу бажано витримати в прохолодному місці (можна в холодильнику) протягом 2-3 годин , щоб всі шкідливі сполуки випарувалися.

Настій каркаде
Настій каркаде

Цей чай рекомендується випивати при проблемах із високим тиском, зокрема в його квітках присутні спеціальні речовини – антоціани, що підтримують покращують стягнення стінок кровоносних судин. У каркаде велика кількість вітаміну С і антиоксидантів, а крім того містяться органічні кислоти, що розчиняють жир і тим самим заважають формуванню холестеринових бляшок.

Гранатовий сік
Гранатовий сік

За словами фахівців, його споживання допомагає знижувати систолічний (верхній) показник артеріального тиску. Зокрема, такий ефект дає щоденне вживання гранатового соку в кількості 150 мл.

Зелений чай
Зелений чай

Згідно з даними американського сайту з охорони здоров’я цей напій вважається простими, проте дієвими ліками, що допомагають знижувати високий артеріальний тиск. Повсякденне використання однієї-двох чашок зеленого чаю знижує загрозу формування високого кров’яного тиску практично на 50 %, заявляють фахівці.

Питна вода
Питна вода

Очищена питна вода – дешевий і результативний засіб, що допомагає в боротьбі з гіпертонією. Її споживання необхідне, оскільки вода сприяє травленню, освоєнню нутрієнтів, а крім того стрімкого кровотоку по всьому тілу. При дефіциті води кровоносні судини звужуються, оскільки тіло прагне зберігати рідину, а звуження судин одразу збільшує навантаження на серце, внаслідок цього зростає артеріальний тиск. У разі, якщо шлунок дозволяє, у водичку допускається додавати лимонний сік.

Читайте також: Як швидко знизити артеріальний тиск без медикаментів?

«Погляд часу» №24-11.06.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *