Напої, які омолодять організм

Напої які омолодять організм
Напої, які омолодять організм

Омолодити організм можна за допомогою напоїв, які присутні у раціоні будь-якої людини. фахівці в області здорового способу життя назвали кращі напої, які допоможуть зберегти красу, здоров’я і молодість вашого тіла.

На перше місце вирвався білий чай. Якщо його немає, то підійде і зелений. Мінімально ферментоване листя містить у собі велику кількість поліфенолів.

Друге місце займає каркаде, що прийшов до нас із жаркого африканського континенту. Араби регулярно вживають так званий «напій фараонів», вважаючи його ефективним засобом практично від усіх хвороб. Джерелом для появи чайного напою є суданська троянда або Hibiscus sabdariffa. Вважається, що саме антоціани, що надають червоний колір каркаде, проявляють Р-вітамінну активність. За рахунок цього здійснюється зміцнення стінок кровоносних судин.

Наступним у списку омолоджуючих напоїв іде кава, яка завдяки впливу кофеїну на організм блокує сигнальні шляхи, по яких ланцюговим шляхом передається інформація, що відповідає за пуск різних природних процесів. Одна чашка здатна не тільки підняти настрій і продуктивність у разі стомлюваності, але і робить благотворний вплив на серцево-судинну систему, а також покращує пам’ять та увагу.

На четвертому місці – какао – також омолоджуючий напій. Слід зазначити, що історики знайшли підтвердження священного статусу напою в ацтеків, а також індіанців майя. Із корисних медичних властивостей, які приписують какао, перш за все слід зазначити протидію склеювання тромбоцитів.

П’яту сходинку посідає томатний сік. Особливо він корисний тим, у кого спостерігаються проблеми із зором – цей еліксир здатний допомогти людям із поганим зором. Також лікарі радять його вживати щодня людям, які страждають різними онкологічними захворюваннями.

На шостому місці – напій із шипшини. Відвар шипшини дуже багатий вітаміном С, тому його радять пити при захворюваннях або переломах кісток.

І сьоме місце корисних напоїв зайняло червоне вино. Вживання одного келиха вина на день здатне зміцнити імунітет. Але медики попереджають, що тільки помірне вживання червоного вина може благотворно впливати на організм людини.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

1 коментар до “Напої, які омолодять організм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *