Наповнюємо косметичку вдумливо

Наповнюємо косметичку
Наповнюємо косметичку вдумливо

Головне правило, якого потрібно дотримуватися всім, – косметичка повинна бути у кожного своя. Будь-яка косметика – річ індивідуального користування, так само, як і інструменти для нанесення макіяжу. І перше, що потрібно придбати – це індивідуальний набір інструментів, у який має входити кілька пензлів різного розміру.

Підлітковий вік – час гормональних перебудов, які тягнуть за собою появу прищів і вугрів, підвищення жирності шкірних покривів. Тому без якісних засобів для очищення шкіри, таких як лосьйони, тоніки, скраби і маски, підлітковий макіяж ніяк не зможе обійтися. Підбирати їх рекомендується після консультації з дерматологом і косметологом.

Якщо ж запобігти появі прищів не вдалося, за умови правильного подальшого очищення шкіри, на допомогу прийдуть маскуючі засоби. Тональний крем приховає дрібні дефекти і вирівняє тон, більш великі приховає недоліки консилер, а правильно нанесена пудра завершить маскування.

Звичайно ж, ніяк не обійтися без туші, олівців для очей і губ, а також помади, колірна палітра яких підбирається індивідуально з урахуванням віку, кольору шкіри і волосся. Найкраще у повсякденному макіяжі як підлітків, так і дорослих дівчат виглядає темно-коричнева і сіра туш у компанії з олівцями горіхових, бежевих і болотних відтінків.

Пам’ятайте, що для макіяжу потрібно використовувати косметику для підлітків, яка розроблена з урахуванням усіх особливостей проблемної шкіри підлітків. Застосування дорослої косметики може посилити проблему.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

1 коментар до “Наповнюємо косметичку вдумливо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *