Насіння кульбаби замість операції

Насіння кульбаби

Два роки тому моїй подрузі в Італії зробили операцію з видалення кісточок на ногах. Після цього у неї почалися проблеми з колінами, причому місця операційних швів продовжували нити при зміні погоди.

Я їй порадила рецепт, що знижує біль у кісточках, яким користуюся сама через хворобу великих пальців на ногах. І не перестаю дивуватися результату.

А допомагає мені у цьому насіння кульбаби – такі білі пушинки, які, якщо на них дмухнути, розлітаються у різні сторони. Треба зібрати їх у баночку, залити нашатирним спиртом і дати настоятися 21 день. Вийде чорна настоянка, якою слід змащувати кісточки на ногах. Після кількох таких процедур я вільно ходжу без болю. Безумовно, кісточки нікуди не подінуться, але вони не болять. Плюс до цього натираю підошви і п’яти цим засобом на ніч, а вранці знімаю з них шар ороговілої тканини. Користуюся настоянкою ось уже два роки поспіль і не перестаю дивуватися цілющій силі крихітного насіння кульбаби. Бачили б ви, як на мене дивилися і навіть сміялися перехожі, коли я його збирала. Уявляю, що вони подумали про мене, але головне – тепер у мене не болять великі пальці на ногах, а раніше боліли так, що практично не могла ходити. У лікарів завжди одна відмовка: «А що ви хочете? Вік». От і виходить, що насінню кульбаби вік не перешкода.

Збирайте кульбабу цілком, оскільки коріння зміцнить легені, сироп із квіток допоможе при дискінезії жовчовивідних шляхів, листя – при захворюваннях шлунка, а про насіння ви дізналися з моєї практики.

Адже не випадково в Англії вирощують цілі плантації кульбаби, вважаючи її чудовим харчуванням як для людей, так і для тварин.

Лідія Крисань, м. Черкаси

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber