Насіннєва стрічка від бур’янів

Насіннєва стрічка від бур’янів
Насіннєва стрічка від бур’янів

Деякі городники для зручності посіву дрібне насіння наклеюють на стрічки з газетного або туалетного паперу. Цей спосіб дозволяє обходитися без проріджування рослин, але не позбавляє від бур’янів.

Тому я роблю насіннєві стрічки інакше. Займаюся цим восени й узимку, коли є вільний час. Картон від упаковок нарізаю на смуги шириною 5-7 см. По центральній поздовжній осі на певній відстані один від одного вирізаю наскрізні отвори. Після цього на одну з площин стрічки наклеюю туалетний

папір з таким розрахунком, щоб отвори перекривалися по всій площі. Зі зворотного боку стрічки в межах вирізів за допомогою клейстеру наклеюю на папір насіння. Навесні картонну смугу укладаю на грядку і присипаю тонким шаром землі. Насіння проростає крізь отвори, а бур’янам не дає сходити картон. При регулярних поливах він розм’якшується і не перешкоджає розвитку стебел. Додатково можна просочити картон розчинами мінеральних добрив. При зрошенні він буде поступово віддавати землі поживні речовини, що підживлюють сходи.

Микола Рябцев, городник.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *