Настої трав від алергії

Алергічні реакції організму виникають внаслідок порушення метаболізму печінки. Для усунення симптомів алергії лікарі призначають антигістамінні препарати. Також рекомендують трави, які мають властивість нормалізувати роботу печінки, зокрема її антитоксичну функцію.

Настої трав від алергії

До таких рослин належать вероніка лікарська, реп’яшок звичайний, печіночниця, суниця лісова. Протиалергічну дію має і череда трироздільна, настій якої треба пити протягом 1-2 місяців.

Для його приготування взяти 2 ст. л. трави, залити 300 г окропу, настояти 30-40 хв. і процідити. Приймати по 70-80 г тричі на день за 20-30 хв. до їди.

При алергії добре діє і настій трави вероніки. Взяти 2 ст. л. трави, залити 0,5 л окропу, настояти 30-40 хв. і пити по 150 г тричі на день до їди.

При цьому слід враховувати, що алергічні реакції часто виникають при гіперплазії щитовидної залози за рахунок порушення іннервації печінки, тому перед тим, як розпочати лікування, слід пройти обстеження, особливо при атопічних дерматитах.

Хороші цілющі властивості мають і ягоди чорної бузини. Це природний антиоксидант, здатний вивести з організму токсини різного походження, особливо при хворобах печінки, щитовидної залози, а також при алергічних реакціях та отруєннях. Узяти 1-2 ст. л. свіжих або висушених ягід, залити 200 г окропу і настояти годину. Приймати по 50-100 г тричі на день за 20-30 хв. до їди протягом 1-2 місяців.

«Погляд часу» №18-4.05.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *