Настоянка для кісток і суглобів від космонавтів

Настоянка для кісток і суглобів від космонавтів

Хоча медичні послуги представникам такої професії надають найкращі клініки та лікарі, іноді порятунок від недуг приходить із народу.

Якось космонавт невдало стрибнув із парашутом на одному з тренувань. Медики констатували – багатоуламковий перелом. Зробили операцію, почався курс реабілітації, загоєння буксувало. Лікарі дали зрозуміти космонавту, що про польоти в космос доведеться забути. Однак космонавт дуже скоро поправився завдяки рецепту, який порадив його друг, теж космонавт.

Настоянка для кісток і суглобів – усього 4 інгредієнти.

Узяти 7 курячих яєць. Краще, щоб вони були домашні. Яйця повинні бути свіжими і з білою шкаралупою. Обмити, обтерти насухо і помістити в трилітрову банку. Знадобиться приблизно 10 лимонів. Із них віджати сік у банку, щоб він повністю приховав під собою яйця. Ємність із цими продуктами поставити в холодильник і чекати, поки яєчна шкаралупа повністю розчиниться у кислому соку.

Коли залишиться лише тоненька біла оболонка, яйця перетерти товкачем і злити через сито у простерилізовану (обов’язкова умова!) банку поменше.

Додати 50-70 мл коньяку і 1,5 ст. л. меду – алкоголь послужить консервантом, а мед поліпшить смак засобу.

Після перемішування закрити кришкою і тримати в холодильнику. З’їдати перед кожним прийомом їжі по 1 ст. л. таких ліків.

У чому ефект яєчного лікеру для суглобів?

Цей рецепт чудово зміцнює кістки, сприяє швидкій регенерації хрящової тканини. Підвищує еластичність суглобових з’єднань, має протизапальний ефект.

У такому засобі поєднання лимонної кислоти з солями кальцію у 5 разів краще засвоюється, ніж звичайний кальцій. Це забезпечує хороший обмін речовин, що також сприяє відновленню кісток і суглобів.

Протипоказання: виразкова хвороба шлунково-кишкового тракту, загострення гастриту з підвищеною кислотністю.

«Погляд часу» №15-09.04.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *