Настоянка з аїру і календули поліпшує зір

Настоянка з аїру і календули поліпшує зір
Настоянка з аїру і календули поліпшує зір

Чув, що прийом настойки з аїру і календули сприяє відновленню зору. Як її приготувати і в яких дозах приймати?
Д. С. Гаврилюк, с. Пилиповичі, Житомирська обл.

Дійсно, настоянка з аїру і календули застосовується при погіршенні зору через хворобу чи травми.

Для її приготування 2 ст. л. сухої календули і така ж кількість подрібненого кореня аїру поміщають у пляшку з темного скла, заливають 0,5 л хорошої горілки чи самогону, щільно закривають пробкою і, щодня струшуючи, витримують два тижні у темному місці. Готову настоянку проціджують.

Ці ліки хороші тим, що можуть зберігатися досить довго, не втрачаючи своїх цілющих властивостей.

Приймають настойку тричі на день по 1 ч. л. за 0,5 год.  до їди. Після вживання 500 мл настойки роблять місячну перерву, після чого курс лікування повторюють.

Для отримання стійкого ефекту цілителі радять пропити чотири порції (2 л) такої настойки. При цьому вони радять у період лікування поберегти очі. Це передбачає зменшення зорового навантаження і проведення спеціальної гімнастики.

До речі, ця настоянка значно покращує зір при катаракті, глаукомі, далекозорості та короткозорості, знижує очний тиск, сприйнятливість очей до зовнішніх подразників і негативних факторів. Крім того, вона чудово очищає судини.

Настоянку, але тільки розведену водою, цілителі рекомендують застосовувати при блефариті і кон’юнктивіті. Цілющою сумішшю, приготовленою з 100 мл кип’яченої води чи чайної заварки і 1 ч. л. настоянки, промивають очі кожні 2 год. При такому лікуванні легке печіння слизової оболонки очей допускається, а сильне – ні.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *