Наталія Могилевська: «Я переосмислила і творчість, і життя»

Відомій співачці виповнилося 45 років. Вона ніколи не заганяла свою творчість у рамки: співала і танцювала, реалізовувала себе як актриса, телеведуча і продюсер.

Наталія Могилевська

Могилевська народилася 2 серпня 1975 р. в Києві. Її батько був геологом, мама працювала кухарем в одному з ресторанів. Сама Наталія завжди мріяла стати артисткою, після школи за порадою старшої сестри вступила до естрадно-циркового училища, і вже через два тижні Могилевській запропонували роботу в Єврейському театрі. Тоді і з’явився у співачки її псевдонім, відомий зараз усім її слухачам. Адже справжнє прізвище Наталії – Могила. «Коли я прийшла до театру, мій керівник Хейфиц-Поляковський відразу мені сказав: «Наточко, давай нікому не будемо розповідати, що ти не наша. Придумаємо тобі псевдонім, наприклад, Посонська», – згадувала артистка.

Я тоді відповідаю: «А Могилевська підходить?».

Наталя встигла попрацювати в Київському будинку акторів, була бек-вокалісткою у Сергія Пєнкіна. А в 1995 році за підтримки композитора і продюсера Юрія Рибчинського Наталя почала сольну кар’єру: вона перемогла на фестивалі «Слов’янський базар», записала кілька пісень, які стали хітами.

Наталія Могилевська і Юрій Рибчинський
Наталія Могилевська і Юрій Рибчинський

Із 2002 року Могилевська зайнялася продюсерською діяльністю, стала ведучою програми «Шанс». Потім працювала з проєктом «Фабрика зірок», допомагаючи молодим талантам. Вона вчила їх ставити на перше місце саме творчість: «Ті артисти, яких цікавлять тільки гроші, досягають небагато чого. Творчість потрібно сприймати, як божество. А якщо ти ставишся до нього, як до дійної кози, то нічого не вийде.

Велику популярність Наталії принесла участь у проєкті «Танці з зірками», де її партнером на танцполі став Влад Яма. Спочатку йому було страшнувато: «Я б збрехав, якби сказав, що не хвилювався. Але хвилювання кудись поділося, як тільки я потрапив у танцювальний зал. Ми були налаштовані на робочий лад. Тому все вийшло».

Наталія Могилевська і Влад Яма
Наталія Могилевська і Влад Яма

Наталія завжди дуже цінує міцну дружбу, вона це не приховує: «Я завжди хочу знайти рівних співрозмовників, партнерів, друзів, із якими можна довго разом іти по життю». Вона не реагує на компліменти, байдужа до зовнішності оточуючих людей, і часто мало хто з чоловіків їй дійсно цікавий: «Але є такі люди – вони харизматичні, гармонійні, розвинені інтелектуально й інтуїтивно, чуттєво одночасно, – каже Могилевська. – Такій людині досить заглянути в очі. І не потрібні знаки уваги».

Колись Наталю своєю музою називав поет і композитор Олександр Ягольник. Подейкували, що у них був бурхливий роман, а Ягольник навіть зізнавався, що мріяв одружитися з Могилевської. Але заміж співачка вийшла за бізнесмена Дмитра Чалого. Вони зустрічалися протягом двох років. Їх пов’язували авантюрні стосунки.

У серпні 2004 року пара зіграла красиве, веселе весілля. Подружжя влаштувалося в квартирі співачки на Липках, оскільки в київській квартирі Діми не було великої вбиральні, необхідної Наталії.

«Через тиждень я зрозуміла, що у нас абсолютно різні інтереси, ми не можемо бути чоловіком і дружиною, – розповідала Могилевська.

У серпні 2006 року Могилевська закрутила роман із бізнесменом із Харкова Єгором Долініним. Наталя і Єгор то розлучалися, то знову сходилися. Сім’я остаточно розпалася через роботу співачки.

«Єгор – людина, що живе сьогоднішнім днем, а я завтрашнім. Я постійно думаю про нові вершини і проєкти. Тому не змогла стати гарною дружиною для нього», – говорила Могилевська.

Зараз артистка знову закохана, за її словами, як тільки вона зрозуміла, що з нею повинен бути сильний чоловік, до неї почали залицятися. Незважаючи на те, що у Могилевської дуже складний характер, про себе вона говорить як про вірну людину, яка завжди готова прийти на допомогу. За яких обставин Наталя познайомилася з коханим, вона не розповідає, але і почуттів своїх не приховує.

Наталія Могилевська - блондинка

А ще недавно Могилевська перефарбувалася у блондинку. «Такою мене ще не бачили ніколи. Світ змінюється, і карантин змусив мене переосмислити творчість і життя у цілому», – говорить Наталія.

«Погляд часу» №33-13.08.2020

Читайте також: «Красива жінка незаміжня»…

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *