Наталія Мосейчук звернулася до російських льотчиків: «Знайте, в Україні ви бомбите свою першу вчительку»

Ведуча на телеканалі «1+1» отримує телефонні дзвінки та SMS із погрозами, як їй самій, так і рідним. Про це вона розповіла в ефірі ТСН.

Наталія Мосейчук звернулася до російських льотчиків

– Тисячі SMS, тисячі погроз. І ображає те, що ці люди пишуть, що я – нацистська сволота. З ФСБ дзвонили і моїм батькам, дзвонили моїй мамі та питали – чи знаєте ви, що розповідає ваша дочка? А що я розповідаю? Я закликаю наступати на росію, закликаю вбивати мирних росіян? Тому що ви це робите з нашими громадянами. Коли ви бомбите наші лікарні, пологові будинки… Я щось подібне говорю? – ділиться Мосейсук.

Її батьки, яких зараз тероризують погрозами, обоє народилися за часів Другої світової війни у льохах. І зараз люди похилого віку знову в підвалах – ховаються від обстрілів росії.

– Щодо того, чи «нацисти» мої батьки… Моя мама вчителька, яка навчала російської мови, читання, математики ваших дітей, – сказала Мосейчук, звертаючись до росіян. – Напевно, тим, кого вона навчала, зараз по 50 років, бо вона викладала в Угорщині, тато тоді служив. Мама викладала у дітей льотчиків, вертолітників. І ви, мабуть, пішли стопами своїх батьків і зараз, мабуть, командири.

Знайте, що в Україні ви бомбите свою першу вчительку, яка сидить у погребі, яка вчила вас доброму, розумному та вічному!

Ектор Хіменес-Браво: «Я гордий, що живу з вами і просочився вашим духом»
Суддя «МастерШеф» Ектор - волонтер

Суддя «МастерШеф» Ектор Хіменес-Браво давно живе в Україні. За цей час він багато чого зрозумів про народ України, але події останнього місяця додали нових барв у портрет нації.

– Що я дізнався про українців за 12 років життя у цій країні? Це дуже виховані та працьовиті люди. Їх об’єднує щось більше, ніж мова, історія, колір шкіри та територія. Українець – це дух! – поділився Ектор.

Сім речей, які Ектор зрозумів про українців

Українці – це не хлопчики для биття, які траплялися росії усі ці десятки років.

Україна – маленька країна щодо росії, але українці – велика нація.

Українець залишається українцем, незважаючи на те, де зараз живе. Тому ми отримали таку величезну підтримку від світу.

Українці – освічені. Вони є у кожній країні на високих посадах.

Українці – це працьовиті бджоли, які в потрібний момент об’єднуються і стають воїнами.

Українці і до війни були вольовими та сильними. Але війна їх так згуртувала, що цим надихається увесь світ. Не кожна країна Європи має такий дух на генетичному рівні.

Українці сьогодні творять історію світу, яку люди по всьому світу вивчатимуть у школах та університетах. Українці змінюють світ. І борються за мир у всьому світі.

– Українці, я гордий, що живу з вами ці 12 років і просочився вашим духом. Я захоплений. Я пишаюся. Я колумбієць, який став українцем за духом. Дякую вам за це! – підсумував Ектор Хіменес-Браво.

Війна застала Ектора в Колумбії, куди він напередодні поїхав побачитись із мамою і збирався місяць пробути у відпустці. Багато хто поспішив звинуватити зіркового кухаря у втечі. Проте Хіменес-Браво незабаром повернувся – нехай не в Україну, але в Польщу, щоб брати посильну участь у волонтерському русі, зі словами «Поки наші герої захищають наш будинок – я допомагатиму в тилу».

«Погляд часу» №15-07.04.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *