Натуральні укорінювачі для рослин

Для виготовлення натуральних укорінювачів для рослин знадобляться прості та доступні для кожного інгредієнти.

Ні для кого не секрет, що для пришвидшення утворення коренів у рослин часто використовують куплені укорінювачі. Такі стимулятори значно скорочують термін проростання коріння і збільшують шанси рослини на існування. Але не всі мають змогу постійно купувати укорінювачі, тому пропонуємо виготовити їх власноруч.

Картопля
Натуральні укорінювачі для рослин

Не менш ефективним засобом вважається і звичайна картопля. Вам доведеться просто видалити з неї всі вічка і зробити надріз. У цей надріз помістіть рослину та поливайте. Саме з картоплі живці отримують багато поживних речовин і швидше проростають. Такий живець потрібно закопати в землю разом із картоплиною, та підтримувати вологість ґрунту, періодично підливаючи воду. У таких живців прекрасне приживання, а картопля згодом просто розчиниться в грунті.

Мед

Хорошим та доступним засобом для стимуляції росту коріння є мед. Аби виготовити «медовий укорінювач» 1 ч. л. меду додайте до 1,5 л води. Рослину у такий засіб занурюють на третину на 12 год.

Алое

Якщо у вас удома є алое, його сік також можна використати як укорінювач. У воду з живцем додайте 5-7 крапель свіжого соку алое, який не тільки прискорить проростання коренів, а й зміцнить стійкість до шкідників.

Дріжджі

Дріжджі, які зазвичай є напохваті у багатьох, також можуть допомогти у цій справі. Підготуйте розчин із дріжджів та води: 100 мг на 1 л води. Помістіть сюди живці на добу, після чого обмийте і помістіть у ємність із водою.

Вербова вода

Для виготовлення укорінювача у воду поставте кілька гілочок верби і зачекайте, поки вони пустять коріння. Потім вербу можете вийняти і спокійно ставити туди живці. Воду змінювати не потрібно, можна лише доливати при необхідності.

«Погляд часу» №17 – 27.04.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *