Навчіться бути в мирі з самими собою.

в мирі з самими собою
Щоб навчитися отримувати задоволення від життя важливо навчитися насолоджуватися ним.
Вашій увазі 10 простих правил, як полюбити своє життя і почати отримувати від нього задоволення.

  1. Будьте щасливі і вдячні за те, що у вас є. Нам притаманна погана звичка завжди просити більше, більше і більше. Знайте, що щось, що вам дано, призначене для вас, не менше й не більше. Те, чого у вас немає, вам і не потрібно.
  2. Не порівнюйте свою історію з чужими. Порівняння краде у вас радість і щастя. Ваш шлях унікальний і спеціально створений для вас всесвітом. Тільки тому, що хтось обігнав вас у чомусь по своїй часовій шкалі, не означає, що ви відстали або зазнали невдачі. Просто зараз не ваш час. І якщо двері не відчиняються, значить це не ваші двері.
  3. Зрозумійте, що життя – це дар, а не ваш особистий інструмент для просування. Кожні двері, які зачиняються, – це двері, більше не призначені для вас. Кожна проблема, що виникає, намагається навчити вас чогось. Кожен біль – це можливість для зростання.
  4. Будьте просто собою. Будьте цілісною натурою і не розмінюйтесь на дрібниці. Кращий спосіб нести добро в світ і в життя інших людей – це намагатися бути в своєму найкращому фізичному, емоційному та духовному стані.
  5. Зміни – це те, з чим ви повинні змиритися. Ніхто і ніколи не залишається тим самим. Зрозумійте і прийміть те, що зміни необхідні і неминучі. Ми постійно вчимося, ростемо і формуємось, щоб досягти свого оптимального варіанту розвитку особистості
  6. Не тримайтесь за минуле. Не носіть за пазухою камінь. Вам не потрібно дарувати комусь своє прощення, щоб рухатися далі. І вам не потрібно вимагати вибачень на свою адресу, щоб знайти внутрішній спокій. Вам просто необхідно зрозуміти уроки, які вам явно або неявно дали. Аналізуйте, вчіться, розвивайтеся.
  7. Припиніть жити життям для когось іншого, чи-то ваші батьки, друг, партнер або суспільство. Знайте, що ваше життя – тільки ваша. Виконання того, чого ви не хочете, але зате інші хочуть цього від вас, зробить вас невдоволеною і нещасливою людиною в довгостроковій перспективі.
  8. Інвестуйте в досвід і в людей. Матеріальні речі приходять і йдуть, приносячи вам тільки миттєве задоволення. Ви можете постійно купувати собі щось новеньке, але ось додатковий час ви, наприклад, не купите. Використовуйте його мудро, роблячи те, що любите, і з людьми, яких ви любите.
  9. Думайте позитивно. Іноді ми є нашими власними найлютішими ворогами, бо не чинимо опір навалі негативних думок. Навчіться контролювати свій розум і випромінювати позитив, оскільки свої плюси можна розгледіти в будь-якій ситуації.
  10. Ваше життя стане витвором мистецтва, коли ви навчитеся бути в мирі з самими собою. Відпустіть свої очікування про те, що в майбутньому, можливо, все як-небудь налагодиться і стане на свої місця, – і тоді ви знайдете спокій та душевну рівновагу.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber