Навіщо нам потрібно знати про сім поколінь предків

сім поколінь предків
Навіщо нам потрібно знати про сім поколінь предків

Рідко хто з сучасників задається питанням, ким були його предки, вже не кажучи про те, що складання родоводу зараз не в моді. Однак психологи вважають, що ті, хто знає історію свого роду, відчувають себе в житті набагато впевненіше, рідше потрапляють у небезпечні ситуації і роблять значно менше помилок.

Історія роду визначає майбутнє

Багато з нас не розуміють, навіщо потрібно вивчати історію роду, а тим більше складати генеалогічне древо, вважаючи це виключно «дворянською забавою». Однак це не так: до революції історію свого роду знали не тільки аристократи, але і селяни. Вони вчилися на помилках предків, витягували уроки з їх вчинків і пишалися їх славою. А для сучасної людини вивчення історії роду – це ще й можливість краще пізнати самого себе.

Традиції багатьох стародавніх культур побудовані на впевненості, що предки навіть після смерті сильно впливають на долю нащадків. Згідно науковим дослідженням, від них залежить наша зовнішність і характер, а за «ненауковими даними» – наскільки ми будемо щасливі в житті і яку енергетику передамо своїм дітям.

Хто відповідає за здоров’я і благополуччя?

Стародавні люди вважали, що в долі людини головну роль відіграють саме сім поколінь предків, які символізують сім енергетичних центрів.

Перше покоління (я) – сама людина, вона уособлює сонячну енергію.

Друге покоління (батьки – 2) – формує тіло, здоров’я, передає сімейні сценарії.

Третє покоління (бабусі і дідусі – 4) – відповідає за інтелект, здібності, таланти.

Четверте покоління (прабабусі і прадідусі – 8) – хранителі гармонії, радості в житті і матеріального благополуччя.

П’яте покоління (батьки прадідів – 16) – відповідає за безпеку в житті.

Шосте покоління (діди ДЦ прадідів – 32) – забезпечує зв’язок з традиціями. 32 людини шостого покоління символізують 32 зуба, де кожен зуб пов’язаний з кожним предком.

Сьоме покоління (прадіди прадідів – 64) – відповідає за країну, місто, будинок, в якому ми живемо.

Якщо 64 людини розібрати по цифрах, то ось що виходить: 6 + 4 = 10, звідси 1 + 0 = 1. Знову перше покоління. Таким чином, замикається коло роду семи поколінь.

Ангели-охоронці – наші предки

Не тільки стародавні, але і багато сучасних психологів і священиків вважають, що людина, яка не знає або не хоче знати свій родовід і предків, позбавляється допомоги і підтримки роду. А якщо у відносинах з близькими накопичилися образи, злість, ненависть – це перекриває енергетичні канали і трансформує емоції в негативну і руйнівну силу. Саме тому так важливо помиритися з рідними людьми, якщо вони ще живі, чи пробачити їх, якщо вони вже померли.

 Якщо ж виходити з чисто практичних міркувань, то знання про предків завжди мають виховний характер і їх можна передати своїм дітям і онукам, пробудити в них інтерес до історії свого роду.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *