Навіщо підрізати кінчики волосся?

Навіщо підрізати кінчики волосся
Навіщо підрізати кінчики волосся?

Здорове і красиве волосся – предмет гордості будь-якої представниці слабкої статі. Як і годиться на цьому етапі, дуже багато починають задаватися питанням: «чи потрібно підстригати кінчики волосся?»

Багато жінок вважають, що зовсім не обов’язково підстригати волосся, для того щоб воно якомога швидко відросло, оскільки саме волосся росте від кореня і підрівняні кінчики не можуть впливати на зростання чи густоту самих локонів. Звичайно, така точка зору є хибною. Підрізаючи їх, ви, в першу чергу, позбавляєтеся від ненависних посічених кінчиків, які дуже часто електризуються, можуть випадати або просто сплутатись, тим самим надаючи зачісці неохайний вигляд.

Кожен місяць наше волосся відростає приблизно на один чи два сантиметри, тому, якщо ви налаштовані їх відростити, тоді слід відвідувати перукаря раз в три місяці, або по мірі того, як локони починають сіктися. Скоротити кількість посічених кінчиків волосся можливо за допомогою різноманітних масок, в основі яких присутні натуральні компоненти.

Щоб вибрати кращий період для підрізання кінчиків волосся, слід заглянути в так званий місячний календар, в якому зазначаються найбільш підходящі дні для здійснення різних косметичних процедур, а також дні для стрижки та фарбування волосся

Найкращим часом для візиту до перукаря вважається період, коли місяць починає набирати силу (зростаючий місяць). Ще за часів наших бабусь люди вважали, що волосся вбирає у себе негативну енергетику, а систематичне їх рівняння сприяє позбавленню від неї. Можливо, це і так. Адже недарма після кожної стрижки ми відчуваємо приплив життєвих сил і надзвичайну легкість. 

Кілька корисних порад

  • Перш ніж підрізати кінчики волосся, слід визначити, яку саме довжину ви хочете відрізати.
  • Для стрижки використовується професійний інструмент.
  • Перед тим як почати підрівнювати кінчики, намочіть волосся водою.
  • Регулярно використовуйте маски, які спрямовані на боротьбу з січеними кінчиками. Вони будуть живити ваші локони, наповнюючи їх життєвою силою та здоровим блиском.
  • Якщо у вас модельна стрижка (каскад), не варто намагатися самостійно освіжати зачіску, довірте цю справу професіоналам.
  • Якщо ви ніколи не робили стрижку самостійно, гарненько подумайте, чи варто так ризикувати. Краще витратити трохи грошей, ніж потім довгий час шкодувати про свій необдуманном вчинок.

Не забувайте, що волосся жінки здатне про що завгодно розповісти. Будь-яка укладка здатна «повідомити» про те, скільки часу дама присвячує своїй зовнішності.

Волоссю необхідний хороший, регулярний, а, часом, і щоденний (це залежить від ступеня пошкодження волосся) догляд, що полягає не тільки у використанні дорогих засобів, але і в періодичному його підрізанні. Адже жоден, навіть самий дорогий шампунь не здатний позбавити вас від посічених кінчиків!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *