Найсексуальніша риса характеру

Американські вчені за допомогою дослідження з’ясували, яка риса характеру людини є «найсексуальнішою». Саме ця риса найбільше приваблює представників протилежної статі.

Безкорисливість

В експерименті взяли участь понад 800 осіб. Професор психології Пет Барклай ставив респондентам питання щодо стосунків, наскільки вони готові допомагати іншим, зокрема, чи можуть стати донором або пожертвувати гроші до благодійних організацій тощо.

У результаті дослідження, експерти з’ясували, що безкорисливі люди, незалежно від віку і характеру, мали більший успіх на побаченнях і для них не становило жодних проблем знайти собі партнера, у порівнянні з тими, хто не мав такої якості. Тобто, безкорисливість стала найсексуальнішою рисою характеру людини.

Дослідників здивувало, що ця якість залишила позаду впевненість у собі, почуття гумору і чесність, які, як правило, чоловіки і жінки, шукають у своєму супутнику життя. Зазначається, що безкорисливість, як риса характеру, полегшує життя, формує абсолютно нове, позитивне мислення, змушує подивитися на світ іншими очима.

«Уют» №16-15.04.2021 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *