Названо причини раннього облисіння

Названо причини раннього облисіння
Названо причини раннього облисіння

«УЮТ» №14-2019

Медики розповіли, що призводить до раннього облисіння у представників сильної половини людства.

Так, фахівці встановили, що однією з причин даної проблеми є спадковість. 95 % чоловіків мають стоншене волосся саме через ген, який відповідає за чутливість волосяних фолікулів. Крім того, облисіння може стати наслідком проблем у роботі серцево-судинної системи.

Рясне випадання волосся спостерігається у чоловіків, які страждають від ішемічної хвороби серця, високого кров’яного тиску й іншого. Варто також звернути увагу на показники здоров’я щитовидної залози. Наприклад, гіпертиреоз і гіпотиреоз здатні вражати волосяні фолікули.

Крім того, чоловікам, які мають усі ознаки раннього облисіння, потрібно звернути увагу на раціон свого харчування. Зокрема, фахівці рекомендують почати вживати продукти, багаті вітаміном В12. Адже дефіцит останнього негативно позначається на виробленні еритроцитів, що призводить до уповільнення процесу поширення кисню по тканинах. До того ж медики радять відповідально ставитися до свого психічного здоров’я. Необхідно уникати стресових ситуацій, які негативно позначаються і на стані волосся людини.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *