Не думай про погане – захворієш

Одині з найвідоміших лікарів стародавності Авіценна говорив: «У лікаря є три засоби у боротьбі з хворобою – слово, рослина, ніж».

Зверніть увагу – слово на першому місці. В одній із паризьких клінік молодий психолог Емілі Кьі на свій страх і ризик, посилаючись на головного лікаря, поставила в обов’язок своїм хворим три рази на день вголос або подумки повторювати по 10 разів фразу: «З кожним днем я відчуваю себе все краще і краще». Причому повторювати це не механічно, а по можливості яскраво.

І що ви думаєте? Уже через місяць пацієнти цього лікаря стали головним джерелом розмов медичного персоналу госпіталю, а потім і всієї Франції.

Дивно, але факт: хворі одужували протягом місяця, у деяких хворих навіть зникла необхідність у хірургічному втручанні.

Тобто, підтвердилася гіпотеза великого вченого давнини Парацельса, який стверджував, що дива творить віра.

Наше здоров’я – прямий наслідок мислення людини. Ніхто вже не ставить під сумнів, що між психічним і фізичним станом людей існує прямий зв’язок.

Один із найбільш важливих психологічних законів говорить: словесне вираження любові, симпатії і захоплення підсилює життєву енергію того, до кого воно звернене. А злі і недобрі слова зменшують енергію слухача.

Загальна кількість захворювань, пов’язаних із поганими думками, продовжує неухильно зростати.

Щоб протистояти їм, треба прислухатися до поради древніх мудреців – радіти життю, яким би важким воно не було! Отже, здоров’я, життя і доля людини залежать від її думок. Думаєш про хороше – чекай хорошого.

Позитивний настій

Думаєш про погане – погане й отримаєш. Те, про що ми постійно думаємо, переростає в переконання, що це має або може статися. І ця віра народжує подію…

Саме тому від сьогодні починаємо думати тільки про хороше, сподіватися тільки на краще. І ще, ніколи не переймайтеся через дрібниці!

Візьмемо на озброєння два золотих правила американського кардіолога Роберта Еліота, визнаного фахівця з профілактики інфарктів та серцевої недостатності.

  • Правило перше: не засмучуйтеся через дрібниці.
  • Правило друге: усе дрібниці.

 «Погляд часу» №6-04.02.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *