Не годуйте дітей сосисками!

Не годуйте дітей сосисками
Не годуйте дітей сосисками!

«Погляд часу» №10-2019

Багато батьків, бабусі й дідусі вважають сосиски і сардельки легким і дієтичним продуктом для дітей. Але незважаючи на те, що в сосисках практично немає спецій, які подразнюють шлунок, дітям їх давати все-таки не варто.

У наші дні до складу сосисок входить тільки близько 10% натурального м’яса. 30% припадає на тваринний жир, шкіру й м’ясо птахів. Решта -це білково-жирові емульсіїй білкові стабілізатори, а також рослинні олії й вода. Входить до складу сосисок і казеїнат натрію – речовина на основі казеїну, основного протеїну молока. Його додають у м’ясні продукти, щоб збільшити уміст білка. Крім того, до складу сосисок входять також крохмаль і борошно.

Дитячі дієтологи стверджують, що поєднання м’ясних і молочних білків з барвниками, емульгаторами, загущувачами й ароматизаторами може нашкодити дитячому здоров’ю: викликати алергію або гастрит. До того ж численні дослідження показали, що смакові добавки, які містяться в сосисках, часто викликають звикання, особливо в дітей. Небезпека сосисок також полягає втому, що хімічні речовини, що містяться в них, при потраплянні в організм змушують його посилено працювати – всі його ресурси використовуються для їхньої переробки й виведення. У результаті слабшає імунітет дитини, адже сили організму, які б могли протистояти інфекціям, ідуть на переварювання чужорідної, ненатуральної їжі.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *