Не по літах: звички, які старять

Звички

Помітили, що виглядаєте старше своїх ровесниць? Можливо, уся справа в деяких звичках. Так-так, часом те, що здається нам буденним і нешкідливим, у дійсності виявляється жахливо шкідливим. Давайте разом розберемося, що ж ви робите не так.

Перевантажуєте себе справами. Ви постійно робите по сто справ одночасно і все одно боїтеся нічого не встигнути… Дослідження довели, що хронічний стрес призводить до вивільнення вільних радикалів, що впливає на процес старіння. Намагайтеся фокусуватися на одному завданні, виконуйте його і тільки потім переходьте до нового.

Налягаєте на солодке. Солодощі сприяють не тільки набору зайвих кілограмів, але й додають вік обличчю. Молекули цукру чіпляються до білкових волокон клітин, і разом вони «видають» темні кола під очима, тьмяну шкіру, набряклість і ранні зморшки.

Лінуєтеся. Про шкоду сидячого способу життя сказано чимало. Від себе додамо, що люди, які більшу частину дня проводять сидячи, схильні не тільки до різних захворювань, але й передчасного старіння. Британські вчені довели, що 150 хв. будь-яких вправ на тиждень продовжують життя на 10-15 років.

Любите влаштовувати телемарафони. Справа в тому, що регулярний перегляд телевізора загрожує не тільки проблемами зі здоров’ям, але й передчасним старінням. Офіційно доведено: одна година перед телевізором вкорочує життя дорослої людини на 22 хв.

Спите менше п’яти годин на добу. Якщо ви спите менше п’яти годин на добу, то відразу ж б’єте по всій своїй красі: шкіра втрачає пружність, стає тьмяною і проблемною, нігті ламаються, а волосся січеться… Намагайтеся лягати до опівночі і спати 7-8 годин, тоді ви будете прокидатися свіжими й відпочилими.

Спите обличчям у подушку. Сполучна тканина й колаген згодом стають менш пружними, а це значить, що вони набагато важче справляються з різними деформаціями. І така, здавалося б, дрібниця, як відбиток подушки на обличчі, – серйозна проблема для вашої шкіри. Зверніть увагу, через який час відбиток повністю зникає зі шкіри. А з роками буде тільки гірше. Так що, якщо хочете зберегти шкіру гладкою і пружною надовго, намагайтеся спати на спині.

Занадто багато фарбуєтеся. Надмірне використання косметики – це величезний стрес для шкіри. Щоденний макіяж прискорює процеси старіння! Дайте шкірі відпочити. Два дні без макіяжу – і обличчя «розгладиться», як після spa-процедури.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.