Не саджайте ці дерева поруч із будинком

Не саджайте ці дерева поруч із будинком
Не саджайте ці дерева поруч із будинком

«Погляд часу» №22-2019

Наші предки жили у гармонії з природою, тому добре знали, які рослини будуть доречні поруч із будинком.

У цілому рослини можна розділити на два типи: ті, що залучають щастя, і ті, що забирають благополуччя.

Останні прийнято назвати енергетичними вампірами. Вони здатні «тягнути» життєві сили з людей, тим самим позбавляючи їх радості і можливості побудувати щасливе життя. Таких дерев багато, і побачити їх можна саме біля житлових будинків, чиї господарі не здогадуються про небезпеку, що загрожує їм.

Дуб. Дерево мудрості і довголіття прекрасно виглядає на узліссі чи в дубовому гаю, куди люди часто ходять поміркувати про життя і прийти до якогось рішення. Біля будинку це могутнє дерево садити не варто через декілька причин. За однією з них, дерево забирає здоров’я чоловіків, починаючи з глави сім’ї. За другою – дуб заглушає енергетику чоловіків, і вони просто йдуть із сім’ї, не витримавши «мовчазної конкуренції» дерева.

Береза. Це дерево володіє захисними якостями, але садити його у межах своєї ділянки наші предки не наважувалися. Енергетика цієї витонченої рослини здатна допомогти самотнім серцям вгамувати серцевий біль. Незважаючи на це, за прикметою, у кронах красивих беріз живуть духи, які можуть усіляко нашкодити. Берізку краще посадити на віддалі, щоб здалеку милуватися нею.

Волоські горіхи. Дерево само по собі володіє нейтральною енергетикою, однак у простолюдді його вважали руйнівником сімейного щастя. Найпростішою причиною можна назвати потужну кореневу систему дерева, яка здатна зруйнувати фундамент будинку.

Верба. Незважаючи на те, що вербу використовують у православних обрядах, вона володіє несприятливою енергетикою. За повір’ям, тим, хто посадить біля будинку вербу, загрожує біда у той же рік. Із тих же причин біля будинку не саджали верби й осики, які, як вважається, гублять живу енергетику і «виживають» людей.

Тополя. Це дерево славиться своєю здатністю виживати будь-яке зло, але садити його біля будинку побоюються з двох причин: деревина у тополі тендітна, тому дерево може сильно нашкодити дому, впавши на нього під час сильного вітру. Друга причина – це велика ймовірність «перенасичення» негативом, який тополя буде перенаправляти у будинок.

Сосна. Корисне дерево шанують із незапам’ятних часів, адже соснова хвоя – відмінний засіб у боротьбі з багатьма захворюваннями, а ефірні олії, що виділяються нею, служать профілактикою хвороб. Проте наші предки вважали, що соснам не місце поряд із будинком. Головною причиною відмови від посадки сосни є величезна тінь, яка не дозволяє вирощувати корисні овочі. Крім того, сосна не дає перегною, який необхідний для садів і городів.

Туя. Ця декоративна рослина набирає популярність і зараз часто використовується у дизайні ландшафту. Незважаючи на ефектність і красу, наші предки намагалися обходитися без цієї рослини на своїх ділянках. Уся справа у тому, що, за прикметою, туя «відваджує» женихів і не дозволяє молодим дівчатам знайти своє щастя.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *