Не словом, а ділом: як кожен із нас може допомогти українській армії

Зараз, як ніколи, українська армія потребує допомоги та підтримки. Зробити це можна у безліч способів. Ми ж розповімо, як фінансово підтримати нашу армію та зробити її сильнішою.

Як фінансово підтримати нашу армію

У ці непрості часи кожна гривня, спрямована на українську армію, допоможе нашій країні впевнено боронити себе та свої території.

«Народ, який не бажає годувати свою армію, незабаром буде змушений годувати чужу», – Наполеон Бонапарт.

І як би пафосно це не звучало, ми абсолютно погоджуємося з цими словами. Тож закликаємо кожного допомогти українській армії. А ми розповімо вам, як це зробити, не встаючи з дивана.

Як допомогти українській армії

1. Благодійний фонд «Повернись живим»

Ви можете переказувати одноразово будь-яку суму на потреби армії. Також можете стати їхніми патронами, щоб щомісяця з вашої картки надходили кошти для наших хлопців.

2. Благодійний фонд «Голоси дітей»

Також кожен може допомогти, переказавши кошти на благодійний фонд «Голоси дітей». Ціль цього фонду – кожна постраждала від війни дитина в Україні має отримати вчасну психологічну підтримку. Так, варто розуміти, що війна також стосується дітей. Деякі з них залишаються сиротами, деякі травмуються як психічно, так і фізично. Тож підтримка їм також надзвичайно необхідна!

3. Краудфандингова платформа «Народний проєкт»

Це об’єднання волонтерів та небайдужих людей, які координують свої зусилля для соціальних ініціатив, спрямованих на підтримку народу України. Тисячі волонтерів і благодійників з усієї України та з-за кордону беруть участь у заходах, що проводяться «Народним проєктом». За весь час роботи він реалізував понад сто благодійних проєктів, загальний бюджет яких становить понад 100 млн гривень. У його рамках збирають кошти на лікування та реабілітацію.

4. Міністерство оборони України

Також можна задонатити Міністерству оборони України. Тут кошти збираються для тилового та медичного забезпечення Збройних Сил України.

5. Видавництво MarkoBook

Якщо у вас залишилися гроші на картці «єПідтримка», то їх теж можна використати для допомоги армії. Для цього варто заглянути до книгарні MarkoBook. Кошти збираються на техніку, ліки чи книжки для військових.

«Погляд часу» №12-13.23.03.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *