Не соромтеся виходити на пляж

виходити на пляж

Пляжний сезон у розпалі! Але не кожна жінка може без комплексів одягти купальник. Правильне харчування й спорт, звичайно, допоможуть скорегувати фігуру, але на це потрібні час і сили. А якщо часу немає, а можливість відпочити на пляжі випала саме зараз… Як при цьому почуватися впевнено?

Підкресліть принади

В образі кожної жінки обов’язково є те, чим вона пишається. Якщо задоволені своєю талією – створіть на ній акцент. Для цього можна одягти купальник із симетричними вирізами, декоративним поясом або з бічними яскравими вставками. Маєте блискуче, густе, довге волосся – не заплітайте його, розпустіть свою чудову шевелюру.

Зручний купальник

Не варто гнатися за останніми тенденціями пляжної моди, віддайте перевагу такому купальнику, який дасть можливість почуватися впевнено, враховуючи всі принади вашого тіла. Купальники з високим вирізом на стегнах візуально подовжують ноги. Широко розставлені бретелі – маскують вузькі плечі. Низ купальника більш темний, а верх світлий допоможе врівноважити фігуру. Бюстгальтер-бандо (без бретельок) вигідно подасть невеликі груди. Яскрава декоративна деталь у центрі, рюші й драпіровка також підуть на користь. Яскравий і контрастний верх купальника потрібен для широких стегон, підійдуть і шорти темного кольору по фігурі.

Тримайтеся рівно

Байдуже, що вдягаєте, вечірню сукню чи бікіні, завжди тримайте рівну спину. Гарна постава додає образу витонченості, адже вона візуально робить фігуру стрункішою, а вас більш упевненими в собі. Випряміть спину, виставіть груди трохи вперед, втягніть живіт і злегка підніміть голову – така пластика додасть упевненості кожній, незалежно від типу фігури й краси купальника.

Відволікальний маневр

Якщо деякі частини тіла вам не подобаються – можете легко сховати їх під парео. Існує велика кількість способів, як його гарно й стильно зав’язати. Якщо з ногами все гаразд, але хочете приховати животик, можете придивитися до легких накидок. Оригінальний сонцезахисний капелюх, великі сонцезахисні окуляри, яскраві аксесуари однозначно допоможуть відвернути увагу від можливих недоліків.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber