Не стати жертвою краси…
Щоб макіяж очей не став причиною візиту до лікаря, ділимося порадами офтальмологині Мар’яни Купчак.

- Використовуйте довкола очей лише ту косметику, яка створена для застосування в цій ділянці.
- З обережністю користуйтеся скрабом. Маленькі абразивні частинки легко спричиняють подразнення очей.
- Стежте за терміном придатності. Засоби можуть стати поживним середовищем для розвитку бактерій.
- Процедуру з нарощування вій має здійснювати професіонал із дотриманням санітарних норм. У випадку травми чи розвитку алергічної реакції, наприклад, на клей, зверніться до лікаря.
- Не використовуйте кілька нових засобів одночасно. Знайомтеся з новими косметичними продуктами по черзі, особливо, якщо у вас є схильність до алергічних реакцій. Так ви зможете відстежити засіб, до якого чутливі та уникати його компоненти надалі.
- У випадку будь-якого подразнення очей – зніміть макіяж, ретельно промийте ділянку, не наносьте інші косметичні засоби на уражене місце.
- Використовуйте підводку поза лінією вій трохи далі від ока, щоб уникнути блокування залоз верхньої та нижньої повіки. Вони виділяють секрет, який захищає поверхню ока.
Яку помилку роблять усі жінки
Якщо, використовуючи маски для обличчя, ви не помічаєте жодного ефекту, можливо, варто перевірити, чи все ви робите правильно… Косметологи та дерматологи розповіли, в чому наша головна помилка.
Для жінок, які стежать за красою своєї шкіри, маски є невід’ємною частиною б’юті-рутини. Вони здатні й глибоко очистити пори, і щедро зволожити, і подарувати здорове сяйво. Але часто ми не отримуємо бажаного результату. Чому ці засоби часом не виправдовують наші очікування?
Найчастіше, коли ми наносимо маску для обличчя, хочеться потримати її довше. Здається, що так корисні інгредієнти точно подіють. Однак робити це не варто.
«Коли маска висихає, вона фактично починає висмоктувати вологу та поживні речовини зі шкіри (особливо це стосується тканинних масок)», – пояснила косметолог Сара Чепман.
Крім того, перевищення тривалості б’юті-сеансу може призвести до подразнення та висипу.
Дерматолог Шарі Марчбейн підтверджує, що дуже важливо дотримуватись інструкції на упаковці, адже маска працює, поки вона волога. Лікар радить спробувати засіб спочатку на руці, щоб дізнатися, за скільки хвилин він повністю висохне. Тільки після цього можна наносити маску на обличчя. За її словами, головні інгредієнти, які сушать шкіру, – деревне вугілля, олія чайного дерева, рослинні екстракти та кислоти.
«Уют» №30-21.07.2022