«Не твоя війна»: Вакарчук заспівав свій хіт біля львівського вокзалу та просльозився

Соліст гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук експромтом влаштував концерт на залізничному вокзалі у Львові. Відео з імпровізованих виступів уже з’явилося у мережі.

Біля львівського вокзалу Вакарчук заспівав свій хіт «Не твоя війна»

Так, Святослав Вакарчук просто на Двірцевій площі перед львівським вокзалом зіграв на фортепіано та заспівав свої добре впізнавані пісні. Таким чином артист вирішив підняти бойовий дух українцям.

Серед слухачів були переважно переселенці зі східних областей України, де зараз точаться активні бої. Та й Львів для такого мініконцерту лідер «Океану Ельзи» обрав не випадково, адже сюди щодня приїжджають понад 30 тис. біженців, котрі змушені рятуватися від злочинної війни.

Вакарчук виконав близько 10 пісень. Найвідоміші з них – «Все буде добре», «Я не здамся без бою», «Обійми» та Гімн України. А під час виконання пісні «Не твоя війна» співак не стримав емоцій та розплакався.

«Моя справа – не мовчати»: Ахеджакова про війну росії проти України і про те, чи пробачать колись українці

Ахеджакова про війну росії проти України

Акторка Лія Ахеджакова вважає, що російські діячі культури мають «розтулити рота» та постаратися зупинити війну, розв’язану путіним.

Про те, що зараз відбувається в Україні, зірка говорила, майже зриваючись на сльози. А в якийсь момент вона навіть не стрималася та емоційно вигукнула: «Суки!».

Лія Ахеджакова належить до небагатьох російських зірок, хто відкрито виступає проти війни.

«Коли я зараз бачу, як горить Харків і як ідуть танки, я не можу, я це пережити не можу. Палять Харків, це такі страшні кадри – я думала, таке може бути лише в якомусь фантастичному кіно. Або коли показують Другу світову війну. А Київ, Київ?! Величне місто, прекрасне, доброзичливе, красиве…» – поділилася Лія Меджидівна.

Що стосується тих творчих людей, які відкрито підтримують війну проти України, то акторка щиро не розуміє, «як можна так себе зрадити».

«Деякі цілком усвідомлено вважають, що потрібно захищати владу. Влада в небезпеці. Ми знаємо їхні імена. От я до них і звертаюся. Вони мають рота розтулити. Не на захист влади, яка їм дає якісь преференції, яку вони так полюбили, а на захист України. Це українці з нами (разом) воювали і лежать там по всій Європі… У всіх у нас там друзі й у Києві, і в Харкові, який зараз бомблять. І коли показують цю картинку – горить Харків, пологовий будинок розбомбили, і показали жінок, які там народжують в підвалі, в якомусь страшному підвалі… Люди гинуть, діти гинуть», – сказала вона.

Акторка зізналася, що плаче щоразу, коли дзвонить до Києва.

«Людоньки, не мовчіть. Усе одно нам хана», – закликала зірка колег.

На думку Ахеджакової, сподіватися на прощення від українців росіянам у найближчі десятиліття не варто.

«Гадаю, за мого життя точно не пробачать. І я не пробачу. Ніколи не пробачу», – наголосила вона.

«Моя справа – не мовчати і не закривати рота. Може, я неграмотно говорю, може, не так треба говорити, не це треба говорити – але говорити треба», – підсумувала акторка.

«Погляд часу» №10-11.16.03.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *