Не відчиняйте ворота інфекції

Рецепт, про який хочу розповісти, може бути корисний при деформуючому артрозі колінних і тазостегнових суглобів, при атрофії м’язів рук і ніг, склеродермії, від кісти в гайморових пазухах, а також при багатьох інших хворобах. Цією універсальної настоянкою я користуюся в пам’ять про мою бабусю-травницю. Приготувати настоянку – вона називається «Тибетська».

Не відчиняйте ворота інфекції

Подрібніть ножем 1 червоний гіркий перець разом із насінням. Наріжте мілко 1 лист алое, додайте 1 ст. л. подрібненого сухого чистотілу, перемішайте в півлітровій банці, заливши 400 г горілки чи самогону. Щільно закриту банку поставте на полицю в кухонну шафу на 21 день, щодня струшуйте. Потім зберігайте в холодильнику на нижній полиці.

Настоянку застосовую так: змочую рідиною хворе місце, накриваю вовняною хусткою, зверху – ковдрою. Лежу 20-30 хв. Біль вщухає, набряклість спадає.

Тибетська медицина пише: не пробивайте гайморові пазухи, не відчиняйте ворота інфекції. Змочіть настоянкою ніс від міжбровних ямочок і особливо перегородку між ніздрями, щоб не попала в очі, прикрийте вовняною рукавичкою на 20-25 хв., відпочивайте. Потім повторіть процедуру.

Настоянка допомагає при сухій і мокрій екземі, дерматиті, вуграх, себореї.

Ганна Алексевич

«Уют» №40-6.10.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *