Не заряджайте телефон у спальні

Не заряджайте телефон у спальні
Не заряджайте телефон у спальні

Вчені зі США виступили із закликом не заряджати мобільні пристрої у тих же кімнатах, де сплять люди. На їхню думку, вплив на організм гаджетів вночі під час зарядки стає набагато небезпечнішим.

Поширена побутова звичка встановлювати телефони на зарядку поруч із ліжком під час сну, – вкрай шкідлива і небезпечна. Таке сусідство пристроїв, які заряджають вночі, може виявитися серйозним фактором появи важких захворювань, вважають учені.

За словами фахівців, манера класти заряджатися телефон на всю ніч неподалік від голови властива більше 70 % людей. Під час такої зарядки акумулятор пристрою стає особливо небезпечним для людського організму, стверджують медики.

Дослідники зазначають, що під час сну в організмі кожної людини значно знижуються функції захисної системи, що підвищує чутливість до випромінювання від пристроїв на зарядці. Смартфонами люди користуються практично щодня, і близько 30 % захворювань безпосередньо пов’язані з отриманням випромінювання від девайсів, стверджують вони.

«Літій-полімерні та літій-іонні випромінюють шкідливі речовини. Випромінювання від смартфона, залишеного на зарядці на всю ніч, може призводити до подразнення шкіри, головних болів, раку шкіри», – констатували експерти.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *