Небезпечні дрібниці: що може проковтнути малюк

Коли дитина починає повзати, з цікавості тягне усе до рота. Є 5 типів предметів, які несуть загрозу здоров’ю дитини:

Що може проковтнути малюк
  • Монетки, ґудзики, батарейки. Якщо раніше ви могли спокійно витягнути усі дрібниці з кишені й покласти на тумбочку, то з появою дитини про цю звичку варто забути. Монети та ґудзики – це ті предмети, якими дитина легко може вдавитися. Вони легко можуть перекрити дихальні шляхи малюка.
  • Продукти округлої форми. До таких продуктів можна віднести: маленькі помідори, перепелині яйця, виноград, а також нарізані кружечками сосиски. Краще розрізати такі продукти уздовж на 4 частини або ж зовсім нарізати дрібними кубиками.
    Серед солодощів це можуть бути маленькі цукерки, горішки й карамельки. До 3 років такі продукти краще зовсім виключити з раціону, замінивши на м’яке печиво чи домашнє желе.
  • Рибні чи м’ясні кісточки. Мами дуже педантично ставляться до приготування їжі для малюка. Проте іноді зовсім випадково кісточка може потрапити спочатку в руки малюка, а потім у рот. Тому важливо приділяти особливу увагу їжі, яку даєте дитині.
  • Поліетилен, папір чи картон. Пакетики, які гучно шарудять, та блискуче упакування дуже приваблюють малюка. У дитини виникає бажання усе помацати та спробувати на смак. Батькам не варто забувати, що дитина може щось проковтнути та перекрити дихальні шляхи.
  • Дрібні іграшки та деталі від них. Вибирати іграшки для малюка у віці до 3 років потрібно особливо ретельно.

Іграшка повинна бути досить великою, не мати дрібних деталей та не ламатися від найменшого удару. Обов’язково звертайте увагу на маркування, де має бути вказаний вік дитини, для якого ця іграшка рекомендована.

«Уют» №11-11.03.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *