Небезпечні види кашлю

Небезпечні види кашлю
Небезпечні види кашлю

«УЮТ» №23-2019

Лікарі розповіли про різні види кашлю, які можуть указувати на можливі хвороби. Один із найнебезпечніших – тривалий кашель без видимих причин.

Фахівці відзначають, що для деяких станів (застуда, алергія) явище кашлю закономірне, однак існують випадки, коли слід насторожитися й записатися до лікаря.

Тривалий кашель. Дуже часто тривалий кашель пов’язаний із наявністю алергену в середовищі людини. Також, за словами лікарів, тривалий процес може бути сигналом про розвиток туберкульозу й раку. У разі тривалого кашлю обов’язково потрібно пройти обстеження.

Кашель із виділенням крові. Фахівці розповіли, що виділення крові з дихальних шляхів під час кашлю може говорити про розвиток інфекції, а також онкологічний процес. Крім того, причинами можуть бути туберкульоз, застійна серцева недостатність, травма легенів, легенева емболія. Лікарі відзначають, що кровохаркання – небезпечний симптом, і звернутися за обстеженням з огляду на це потрібно, навіть якщо при кашлі виділяється невелика кількість крові.

Кашель із рожевим пінистим мокротинням. Поява рожевого пінистого мокротиння з бульбашками при кашлі може говорити про надлишок рідини в легенях.

Кашель зі слизом. Виділення при кашлі мокротиння або слизу є приводом записатися до лікаря. Такий кашель може вказувати на бронхіт, синусит, пневмонію.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *