Негаразд із судинами?

Відчуття важкості в голові, стискаючий біль наводять на думку про гіпертонію або негаразди з судинами. Але перш ніж ковтати таблетки, спробуйте позбутися цих неприємностей самостійно.

Негаразд із судинами?

Виконувати вправи потрібно при перших ознаках наступаючого дискомфорту й обов’язково наприкінці дня.

Сидячи на стільці, трохи відкиньте голову назад і розтирайте чоло та волосисту частину голови кінчиками пальців. Починайте з чола, від серединної його лінії в боки, а потім поступово захоплюйте волосисту частину голови (від скронь). Погладжуйте й розтирайте її колами по всій поверхні, поступово переходячи на потилицю, де рухи й закінчуються.

Повторювати цей прийом потрібно 4-8 разів підряд. При цьому дихати можна довільно, але краще, якщо подих буде неглибоким, ніби згасаючим.

Після цього переходьте до масажу носа. Кінчиками пальців розтирайте його, рухаючись у напрямку від брів до куточків рота, натискаючи зверху вниз. Розтирати ніс потрібно не всіма пальцями, а тільки двома – середнім і вказівним. Повторювати рухи 8-12 разів.

Перевіритися в лікаря на предмет судинної патології ніколи не шкідливо, і зробіть це, якщо такі прийоми самомасажу не допоможуть.

«Погляд часу» №22-26.05.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *