НЕСЛУХНЯНА
Чому дитина погано поводиться?

Чому дитина погано поводиться
НЕСЛУХНЯНА
Чому дитина погано поводиться?

Часто діти, особливо в періоди вікових криз, тобто в 2,5-3 роки, в 6-7 і 12-14 років, перевіряють своїх батьків на міцність. Всі примхи, істерики і бунти – спосіб заявити про себе, визначити межі дозволеного і можливість звільнитися від бурі емоцій. Батькам варто проявити терпіння і не піддаватися на маніпуляції.

У дітей не так багато способів проявити свої емоції. Поки вони володіють самими найпростішими емоційними можливостями. Наприклад, діти часто погано поводяться, якщо їм … не вистачає уваги. З такими нападами неслухняності боротися просто: проводьте разом якомога більше часу.

Якщо у вашому будинку часто бувають скандали, члени сім’ї не стримують емоцій, зриваються на близьких, дитина буде копіювати таку манеру поведінки. Як ви спілкуєтеся у колі своєї родини? Можливо, поганий приклад для наслідування – ви самі?

Дитина може бути неслухняною, якщо вона погано себе почуває, чи не виспалась, хоче їсти, їй холодно, колеться светр або просто поганий настрій. До речі, таке часто трапляється і з дорослими. Виключіть ці причини.

Іноді діти вередують, роблять все по-своєму або взагалі не виконують ваших прохань тому, що ви нечітко або занадто «по-дорослому» їх озвучили. Або вимагаєте те, чого дитина в силу свого віку поки зробити не може. Тут допоможе ваша батьківська чуйність. Адже ви краще за всіх знаєте своє чадо, і тільки ви розумієте, якою мовою з ним треба говорити.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *