Нетта Барзілай – зірка пісенного сезону

Нетта Барзілай

Нетта Барзілай народилася 22 січня 1993 року в місті Ход-ха-Шарон. У дитинстві вона поїхала з батьками до Нігерії, але через якийсь час повернулася назад у країну.

Пізніше вона вступила в престижний музичне училище “Римон”, де на факультеті електронних інструментів освоїла нові техніки і прийоми у сфері музики і вокалу.

У 2012 році Нетта працювала інструктором у таборі для молодих музикантів. Пізніше вона ввійшла до складу ансамблю військово-морського флоту Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ). Свій перший рік на службі провела в Нахалі, який раніше був відомий тим, що його солдати з’єднують бойову службу із селянською працею.

Після демобілізації з армії вона близько трьох років пропрацювала резидентом музичного клубу Bar Giora, при цьому керувала щотижневими блюзовими вечорами. У 2016 році вона організувала свою першу групу “Експеримент”. Також Барзілай співала в театрі “Біг на море”, де виконувала головні партії.

У 2017 році співачка також була вокалісткою популярного в Ізраїлі колективу “Габбер-бенд”.

З піснею Toy, Нетта стала переможницею 5-го сезону шоу “А-Кохав А-Ба Ле-Ейровізйон, що дозволило їй представляти свою країну на Євробаченні-2018.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber