Неймовірна Еустома для саду: як посіяти та доглядати

За допомогою цих порад ви зможете легко виростити прекрасні еустоми для саду! Висаджувати їх потрібно не пізніше січня, тому що насіння еустоми тугосхоже.

Еустома для саду: як посіяти та доглядати

1. Щоб пробудити насіння, перед висаджуванням замочуємо їх у нерозбавленому 3 %-му перекисі водню на 20 хв. Для цього беремо контейнер, поміщаємо в нього ватяні диски, рясно змочуємо їх перекисом водню, викладаємо насіння, накриваємо його ще одним диском і знову змочуємо.

Якщо насіння не оброблене, після цієї процедури його необхідно промити.

2. Тим часом готуємо ґрунт. Можна взяти покупний. Беремо прозорі одноразові склянки, на дні кожної склянки робимо отвір і заповнюємо ґрунтом.

3. Висіваємо насіння, злегка вдавлюючи його у землю, щоб воно було практично на поверхні.

4. Зволожуємо ґрунт і зверху надягаємо прозорий пакет. Далі поливаємо не частіше, ніж раз на тиждень.

5. Перші 10 днів тримаємо насіння при температурі 28-30 °С і чекаємо на сходи. Наприклад, можна поставити стаканчики з насінням на батарею.

6. Після появи сходів переміщаємо наші еустоми у добре вентильоване приміщення. Температуру знижуємо до 15…20 °С. Важливо не допускати підвищення температури вночі більше 22 °С, інакше у сіянців утворюється розетка.

7. Після розгортання сім’ядолів проводимо щотижневі підживлення нітратом кальцію (співвідношення: 14 : 0 : 14) у концентрації 50-75 ppm азотом, чергуючи їх із поливами чистою водою.

8. Коли з’явиться справжній листок: знижуємо температуру вночі (до 18…20 °С), проводимо помірні поливи, підгодовуємо рослини 1-2 рази сульфатом або нітратом магнію.

9. Коли з’являться 3 справжні листки, важливо знизити температуру ґрунту до 17…18 °С. Також необхідно стежити за тим, щоб коріння не виходило з осередків і не перепліталося.

10. Пікірування проводимо, коли на рослинах з’являться 2-3 пари справжнього листя. Зазвичай це відбувається за 6-8 тижнів.

«Погляд часу» №3- 19.01.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *