Незвичайні сирники на сніданок

Подавати ці незвичайні, але дуже смачні сирники можна не тільки на сніданок, але і як десерт, який сподобається і дітям, і дорослим. Приготувати такі сирники просто.

Незвичайні сирники

Складаються ці сирники з двох частин – основи і начинки. В якості начинки ми візьмемо свіжий сир, змішаний із цукром і сухофруктами, а в якості основи буде особливе манне тісто. У результаті вийдуть сирники у хрусткій оболонці з манки.

Отже, для начинки ми візьмемо пачку свіжого сиру. Сир краще вибрати жирний (не менше 10 %), у цьому випадку сирники будуть більш ніжними. Додамо до сиру цукор за смаком, щіпку солі і трохи сметани. Можна додати і ванільний цукор. Сир змішуємо з сухофруктами. Їх кількість також на свій смак. Ми візьмемо родзинки без кісточок, але замість них можна нарізати невеликими шматочками курагу, чорнослив або в’ялену вишню.

Для приготування основи зваримо дуже густу манну кашу на молоці з додаванням щіпки солі, а також цукру – за смаком. Кашу можна зварити ввечері і залишити на ніч у холодильнику, щоб вона ще більше загусла.

В окремій мисці приготуємо суміш натурального вершкового масла (приблизно 2 ч. л.) і 2 курячих яєць, додавши дрібку солі і трохи цукру.

Основою стане манна каша. Беремо повну столову ложку каші (з гіркою), викладаємо на робочу поверхню, обсипану борошном, обвалюємо у борошні й акуратно розплющуємо руками. Борошно необхідне для полегшення формування сирників. Тепер викладаємо начинку з сиру і сухофруктів, звертаємо основу конвертом, утворюючи подобу пиріжка. Надаємо бажану форму.

Кожен сирник обмакуємо у приготовленій яєчній суміші, обвалюємо у борошні та відразу ж відправляємо на розігріту сковороду з олією. Обсмажуємо при середньому нагріванні з обох сторін до апетитної хрусткої золотистої скоринки.

Манка у смаку цих незвичайних сирників практично не відчувається. Виходить дуже смачний і ніжний десерт, соковитий всередині і з хрусткою скоринкою зовні. Подавати такі сирники можна з медом, зі сметаною чи з джемом.

«Задавака» №10-20.05.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *