«Ніщо не трапляється двічі»: детективна історія про кохання

Ніщо не трапляється двічі
«Ніщо не трапляється двічі»: детективна історія про кохання

«УЮТ» №11-2019

У лютому відбулася прем’єра гостросюжетного 16-серійного серіалу «Ніщо не трапляється двічі», який поставила відома українська режисерка Оксана Байрак. За жанром – це мелодрама з елементами трилера й детектива.

Зйомки проходили по всьому світу

Історія героїв почалася ще у 90-ті роки. У військове містечко, що знаходиться десь на кордоні, приїжджають молодята Дмитро і Катя. Здається, що ніщо не може зруйнувати їхнє щастя. Однак незабаром дівчина закохується у замполіта частини Вадима Огнєва, який відповідає їй взаємністю. Навколо їхніх відносин розгортається справжня драма, і героям доводиться пережити багато, у тому числі підступність і зраду друзів. У результаті все закінчується трагедією.

Проходить 20 років, і Огнєв стає успішним бізнесменом. Одного разу він зустрічає жінку, яка дуже схожа на Катю, яку він любив усе життя…

Знімали серіал «Ніщо не трапляється двічі» півтора року у різних країнах. Знімальна група виїжджала до Іспанії, Йорданії і Грузії. Працювали, звісно ж, і в Україні. Наприклад, прикордонне військове містечко збудували у покинутому піонерському таборі під Києвом швидкими темпами – на це знадобилося буквально лічені дні. Але все ж основну частину фільму зняли у Батумі – це приморське місто найбільше відповідало задумам режисера. Сучасні райони тут межують зі старою частиною міста, і щоб зняти 90-ті роки, знімальній групі досить було просто «переселитися» у старі райони.

Актриса схудла на вісім кілограмів

У серіалі знімалися відомі актори – як молоді, так і старшого покоління. Головні ролі виконали Катерина Тишкевич та Антон Батиров. Тишкевич було дуже важко у професійному плані – адже вона відіграє двох абсолютно несхожих жінок, різного віку, з різними характерами. Щоб образ її героїні у молодості вийшов більш достовірним, актрисі довелося за два місяці схуднути на вісім кілограмів.

Також в одній із головних ролей знялася відома співачка, колишня солістка гурту «ВІА Гра» Надія Мейхер-Грановська. Коли режисер показала їй сценарій, він викликав у співачки захват, а складна і багатошарова роль не злякала, а скоріше надихнула.

Ніщо не трапляється двічі

За словами Оксани Байрак, цей фільм – не тільки сага про любов, але і нагадування про те, що минуле потрібно вміти вчасно відпустити, а любити все життя спогад не можна. Режисер і актори впевнені, що цей емоційний серіал із неймовірними поворотами сюжету сподобався шанувальникам і мелодрам, і детективів.

Решта ролі у серіалі виконали: Максим Дрозд, Ірина Єфремова, Анастасія Буніна, Катерина Семенова, Алла Масленникова, Регімантас Адомайтіс та інші.

55-річна Оксана Байрак стане мамою

Оксана Байрак зізналася, що мріє у цьому році вперше стати мамою.

Оксана Байрак
«Ніщо не трапляється двічі»: детективна історія про кохання

У 55 років українська сценаристка і режисер Оксана Байрак домоглася вражаючих успіхів у сфері кіно, проте створити сім’ю їй поки не вдалося. Відомо, що вона зустрічається з Георгієм Москалюком, проте поки що пара живе без дітей. Але у цьому році Оксана має намір змінити цю ситуацію і вперше стати мамою. У недавньому інтерв’ю режисер навіть зазначила, що вже давно придумала ім’я для майбутньої дитини.

«У цьому році хочу народити дитину. Я вже рішуче налаштована. У моїй новій квартирі, де зараз закінчується ремонт, є дитяча кімната та дитяча ванна. Молю Господа, щоб у цьому році у мене з’явилася моя Ліза», – повідомила Байрак в інтерв’ю.

Оксана Байрак також зазначила, що це ім’я вибрала, ще коли їй було всього три роки: «Ім’я я вибрала у 3 роки, коли мені тато з НДР привіз ляльку, яку я назвала Ліза. Це дитяче відчуття материнства залишилося досі», – зізналася режисер.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *