Нова афера: пропонують перевести пенсію до банку

З обов’язковим переказуванням пенсій на банківські картки, обіцяним чотири місяці тому, уряд поки що не поспішає. Ще два роки виплати пенсіонерам будуть приносити листоноші. Але поки люди готувалися до можливих змін, аферисти придумали нову схему «розводу».

Шахраї пропонують перевести пенсію до банку

Шахраї, представляючись працівниками банку, приходять до квартир пенсіонерів і пропонують їм швидко та безкоштовно перевести пенсію з пошти до фінансової установи. При цьому просять оформити на себе доручення. А отримавши його, починають просто знімати гроші з рахунків людей, що нічого не підозрюють. У результаті таких афер довірливі пенсіонери втратили вже десятки тисяч гривень.

Причому банки безумовно не виступають ініціаторами таких візитів. Тому, якщо до вас звертаються якісь люди з пропозицією оформити банківську карту вдома, причому ви самі з таким проханням до банку не зверталися, – це очевидно якась шахрайська схема.

Тож запам’ятайте: якщо до вас навідалися з пропозицією допомогти з переказуванням пенсії – звертайтеся відразу до поліції.

«Погляд часу» №33-12.08.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *