Нові речі треба прати

Нові речі треба прати
Нові речі треба прати

Із народженням дитини речей для прання значно збільшується. Повзунки, сорочечки, пелюшки, крихітні шапочки та пінетки потребують особливого догляду. Періть одяг малюка спеціальними засобами, окремо від дорослих речей. Адже забруднення на одягу немовляти не такі, як на вашому, а шкіра дитини ніжна й чутлива.

Тому для прання дитячих речей потрібні спеціальні засоби, що не містять речовин, які можуть зашкодити шкірі та спричинити алергію. Обов’язково періть нові речі, перш ніж одягти на дитину, бо вони чисті лише на перший погляд. Насправді на них наявні залишки виробництва, а перед тим як потрапити до ваших рук, їх обмацують сотні людей. Ви навіть не уявляєте, скільки бактерій на цьому одязі. Тому прати необхідно не лише нові дитячі речі, а й дорослі.

Перед пранням вивертайте дитячі речі навиворіт для захисту від зношування і механічних пошкоджень.

Від частого прання структура тканини руйнується і стає недостатньо м’якою для шкіри малюка. Щоб одяг був приємним на дотик, можна використовувати кондиціонер для прання дитячої білизни. Але стежте за шкірою малюка. Дітки по-різному реагують на такі засоби.

Повернувшись із вулиці, спочатку слід переодягнутися у домашній одяг (це стосується і тата, який повертається з роботи), а тоді вже брати немовля на руки.

До прання дорослого одягу також ставтеся відповідальніше, ніж раніше. Адже дитинка треться личком об нього, тримається за тканину ручками тощо. Тож маєте бути певні, що за контакту з вами маля отримає не тисячі мікробів, а лише любов, турботу і ніжність.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *