Новий кліп Монатіка зібрав понад п’ять мільйонів переглядів

Новий кліп Монатіка
Новий кліп Монатіка зібрав понад п’ять мільйонів переглядів

«Задавака» №10-2019

Невтомний хітмейкер не припиняє вражати шанувальників новими музичними роботами. Монатік знається на своїй справі та впевнено демонструє власну творчість глядачу. Яскраво, глибоко та «вітамінно» – хтось звинувачує артиста в одноманітності, хтось розцінює це за витримку стилю. У будь-якому разі, музикант не припиняє невтомно набирати приголомшливі показники переглядів у мережі.

Цього разу Монатік презентував на офіційному Youtube-каналі «свіжий» трек із драйвовою назвою «LOVE IT ритм». Утім, за лічені дні ролик встигли переглянути понад 5 млн прихильників.

«Наспівую щодня», «Хвиля позитиву», «Бомба», – юзери не шкодують не зайвих компліментів.

Картинка вийшла, як завжди, гармонійною та яскравою. Звісно, кліп перенасичений танцями і синхронами, що характерно для творчості Монатіка. А ще – артист взявся за певні «нововведення». Хіт-мейкер спробував додати до свого ролику кілька кадрів зі спецефектами.

На подібне рішення шанувальники реагують по-різному. Марна спроба чи крок до чогось більшого, час покаже. Так чи інакше, Монатік не звик зупинятися на досягнутому. Покататися «верхи» на літаку чи станцювати у буквальному розумінні пекельний танець – уже у списку «виконаного», з категорії спецефектів.

«Крім естетичного задоволення і масштабу, від якого протягом 5 хв. захоплює дух, можна простежити секретний код від команди артиста. Важливою метою було створити стиль, який одразу запам’ятовується, а також потрібний настрій, легкість і відчуття свята, але при цьому утримати зв’язок із потужним посилом треку», – ще раніше прокоментували новий кліп представники команди Монатіка.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *